Velvet

Velvet dba o czystość i porządek w domach konsumentów przy sprzątaniu czy w trakcie gotowania. W sezonie letnim ręczniki papierowe Velvet są nieocenioną pomocą w podczas przygotowywania przetworów z sezonowych owoców i warzyw.

18-go stycznia ruszyła ogólnopolska loteria papieru toaletowego Velvet 8 rolek ‘Przytul misia, albo dwa!’ Codzienne do wygrania jest aż 150 puszystych misiów w dwóch wariantach biały albo rumiankowy – tak, jak warianty papieru Velvet. Mechanizm jest wyjątkowo prosty  - wystarczy kupić dowolny 8-rolkowy papier Velvet, zarejestrować zakup na stronie i sprawdzić wygraną!

Od września 2018 r. chusteczki Velvet zostają wzbogacone o dodatkową warstwę miękkiej bibułki, stają się niezwykle miękkie i wytrzymałe. Ponadto pudełka i paczuszki, w które zapakowane są kultowe chusteczki Velvet otrzymały nową, niezwykle różnorodną i ciekawą szatę graficzną. 

Marka Velvet Baby została jednym z głównych partnerów ogólnopolskiej kampanii społecznej „Więcej życzliwości dla kobiet w ciąży”, popierając inicjatywę rozpowszechniania w społeczeństwie pozytywnych postaw względem przyszłych mam i ich dzieci.

Marka Velvet została partnerem 3. edycji programu „Masterchef Junior”, którego emisję telewizja TVN rozpocznie 4 marca.

Od stycznia 2015 roku w ofercie Velvet znajdują się nowe chusteczki kosmetyczne w pudełkach o zapachu rumianku. 

Na sezon jesienny marka Velvet proponuje do domu i biura chusteczki uniwersalne w pudełkach z linii Nature. Natomiast nowe, kieszonkowe chusteczki higieniczne Velvet Radość cytrusy i bergamotka przydadzą się w każdej torebce.

Aż 78% konsumentów docenia zmiany wprowadzane przez markę Velvet od wiosny br. Zmiany dotyczą dwóch obszarów: jakości i prezentacji produktów oraz strategii komunikacji marketingowej.

Właśnie mija pierwsza rocznica istnienia firmy Velvet CARE, niezależnej spółki z polskim kapitałem, producenta papierowych artykułów higienicznych codziennego użytku oferowanych pod marką Velvet. Podbija rynki europejskie z nową bliźniaczą marką Veltie.  

VELVET Delikatnie Biały Podwójny XXL  - to podwójnie długi, wytrzymały i miękki jak aksamit papier toaletowy. To aż trzy warstwy super miękkiej i puszystej bibułki, połączonej delikatnym wzorkiem. Każdy listek to optymalny balans między wytrzymałością a jedwabistą delikatnością papieru Velvet, której możesz doświadczyć przy każdym dotyku.

Strony

X

Przeczytaj również