Mars Polska

Na początku października 2018 r. planowane jest połączenie Mars Polska oraz Wrigley Poland. Jednocześnie dokonana zostanie zmiana nazwy Wrigley Poland na Mars Polska.

Już 8 października rusza kolejna, szósta edycja akcji „Dziel się Uśmiechem” organizowanej przez Polski Czerwony Krzyż oraz firmę Mars Polska (producenta gum Orbit). Celem programu jest zapobieganie próchnicy wśród najmłodszych, poprzez budowanie świadomości na temat prawidłowej higieny jamy ustnej. 

Według badania przeprowadzonego przez instytut GfK na zlecenie firmy Mars Polska czekoladowe przysmaki to najbardziej popularny sposób na uniknięcie psikusa.

Firma Mars Polska, jeden z czołowych producentów i eksporterów wyrobów czekoladowych oraz karmy dla zwierząt, uruchamia w Janaszówku k. Sochaczewa jedną z kilku najbardziej nowoczesnych i efektywnych oczyszczalni na świecie. Inwestycja warta 33 mln złotych wykorzystuje najnowsze osiągnięcia technologiczne, dzięki którym generuje energię elektryczną i odzyskuje wodę. Oczyszczalnia jest kolejnym krokiem firmy Mars w realizacji strategii Zrównoważonego Rozwoju w Jednym Pokoleniu.

X