Jesteś tutaj

Chata Polska wyróżniona jako partner Karty Dużej Rodziny

Podczas uroczystej Gali Rodzin w poznańskim Teatrze Muzycznym nagrodzono partnerów Karty Dużej Rodziny. Chata Polska została wyróżniona za najlepszą ofertę partnerską w ramach  poznańskiego programu dla rodzin wielodzietnych.

Statuetki w piątkowy wieczór zwycięzcom wręczył Grzegorz Ganowicz, przewodniczący Rady Miasta Poznania. Karta Dużej Rodziny wprowadzona w 2012 r. to program dla rodzin wielodzietnych, który uprawnia do wielu rabatów w sklepach, restauracjach, kinach i teatrach.

W kategorii "Najlepsza oferta partnerska 2018" statuetki trafiły do: Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji, Auchan Polska oraz Chaty Polskiej. W kategorii "Najciekawsza oferta partnerska 2018 - debiut" zwyciężyli: Kino Helios, Wystawa Klocków oraz Centrum Ortopodologii i Rehabilitacji TerraCare. Partnerem honorowym zostały Termy Maltańskie. Wyróżnienia te są wynikiem przeprowadzonej ankiety wśród rodzin wielodzietnych.

Podczas gali wręczono też nagrody dla laureatów konkursu plastycznego "Rodzinna historia związana z Poznaniem". Wyróżnione dzieci otrzymały nagrody plastyczne.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Już kolejny rok przed świętami Chata Polska angażuje się w przedświąteczną pomoc dla najbardziej potrzebujących. W dniach 4-6 grudnia br. Wielkopolski Bank Żywności ustawił swoje kosze zbiórkowe w wybranych sklepach w Poznaniu.

W piątek 16 listopada odbyło się uroczyste otwarcie Chaty Polskiej przy ul. Jodłowej 1 w Kazimierzu Biskupim,  w województwie wielkopolskim. W dzień otwarcia przewidziano atrakcje, konkursy, degustacje i liczne promocje. W nowo otwartej placówce nie zabraknie lokalnych i regionalnych produktów – warzyw, owoców, pieczywa czy mięsa.

X