Sieć abc

„abc na kołach”, rozwijana przez Grupę Eurocash sieć agencyjna prowadząca mobilną sprzedaż produktów FMCG w małych miejscowościach i wsiach w Polsce, gdzie brakuje sklepów stacjonarnych, dynamicznie się powiększa. Jeszcze w 2018 r. posiadała zaledwie 33 mobilne sklepy, a aktualnie ma ich już 100.

Właściciele sklepów abc mogą wdrożyć usługę kurierską w swoich placówkach. To rozwiązanie pozwoli im m.in. na zwiększenie liczby klientów i większą sprzedaż, a konsumentom na odbieranie i wysyłanie paczek w dogodnej lokalizacji i porze.

Sieć Sklepów abc rozwijana przez Grupę Eurocash w najbliższą sobotę będzie świętować otwarcie 8-tysięcznej placówki. To zarazem pierwszy sklep w nowym formacie „city”, doskonale pasującym do centrów dużych miast. 

29 maja  został uroczyście otwarty 7000. sklep abc w Gdańsku przy ul. Wilhelma Stryjewskiego 29c. W 2014 r. do sieci abc dołączyło 860 placówek. W tym samym okresie do wszystkich sieci franczyzowych na rynku (wg danych PROFIT system) przyłączyło się ok. 1860 sklepów spożywczych, a to oznacza, że niemal co drugi sklep wybierał szyld abc „po sąsiedzku”. 

X