Natura Food

Między 7 a 9 października trwały się IX Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej Natura Food oraz V Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO - najważniejsze wydarzenie branży eko produktów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. 

Targi Natura Food i beEco, które odbędą się w Łodzi między 7 a 9 października, to najważniejsze i największe targi ekobranży w Polsce i ścisła czołówka imprez tego typu w Europie Środkowo – Wschodniej. 

Data wydarzenia: 
2016-10-07

W dniach 7-9 października br. w Łodzi odbędą się IX Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej Natura Food. 

Relacja z VIII Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Regionalnej NATURA FOOD i IV Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO, które odbyły się w Łodzi w dniach 2-4 października 2015 roku pod patronatem "Poradnika Handlowca" i "Poradnika Restauratora".

Data wydarzenia: 
2015-10-02

Targi NATURA FOOD są najwieksza imprezą poświęconą ekożywności w Polsce, o ugruntowanej marce wśród imprez o podobnej tematyce w naszym kraju. NATURA FOOD to impreza branżowa o charakterze biznesowym. To także idealne miejsce do poznania międzynarodowych trendów rozwoju rolnictwa ekologicznego i powiązanych z nim branż, a także doskonała okazja do bezpośredniego kontaktu z podmiotami funkcjonującymi na rynku. 

3-5 października br. odbędą się VII Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Regionalnej NATURA FOOD 2014. To najważniejsze wydarzenie branży eko żywności w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Bieżąca edycja imprezy obfituje w bogatą ofertą wystawienniczą oraz ciekawy program imprez towarzyszących, przygotowanych z myślą o przedstawicielach branży i świadomych koneserach stylu eko.

Międzynarodowe Targi Łódzkie zapraszają do udziału w VII edycji Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Regionalnej NATURA FOOD, która odbędzie się w dniach 3-5 października br. Równolegle odbędą się III Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO. Organizatorzy spodziewają się ponad 300 wystawców i 12 tys. zwiedzających, którzy w pierwszy weekend października zapełnią nową Halę Expo przy al. Politechniki w Łodzi.

Data wydarzenia: 
2014-10-03

Targi NATURA FOOD to najważniejsza impreza poświęconą ekożywności w Polsce, o ugruntowanej marce wśród wystaw o podobnej tematyce w naszym kraju. NATURA FOOD to impreza branżowa o charakterze biznesowym. To także idealne miejsce do poznania międzynarodowych trendów rozwoju rolnictwa ekologicznego i powiązanych z nim branż, a także doskonała okazja do bezpośredniego kontaktu z podmiotami funkcjonującymi na rynku.

Targi NATURA FOOD to najważniejsza impreza poświęconą ekożywności w Polsce, o ugruntowanej marce wśród wystaw o podobnej tematyce w naszym kraju. NATURA FOOD to impreza branżowa o charakterze biznesowym. 

X