Jesteś tutaj

Jogurt Musli BIO od Bakomy

Jogurt Musli BIO to nowość w ofercie Bakomy. To typowy substytut przekąski, kierowany dla osób które nie mają czasu na samodzielne przygotowanie podobnego posiłku. Jego główną zaletą jest ekologiczne pochodzenie składników i prosty skład. Znajdziemy w nim tylko jogurt, owoce, musli i cukier trzcinowy. W sklepach można kupić trzy wersje smakowe Musli BIO – z daktylami, figami i suszoną śliwką. Jogurt dostępny jest w opakowaniu 180 g, w cenie ok. 3 zł. Z badań rynkowych wynika, że sprzedaż produktów ekologicznych rośnie w Polsce 20% rok do roku, natomiast 5% rocznie rośnie liczba konsumentów jogurtów BIO.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Jogurt Senior Active to pierwszy na naszym rynku jogurt dla osób starszych które powinny wyjątkowo dbać o kości. Zawiera on bardzo wysoką zawartość wapnia oraz witaminę D która pomaga organizmowi prawidłowo go wchłaniać. Wapń i witamina D pomagają również w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Produkt nie zawiera laktozy na którą często uczulone są osoby starsze.

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska z Piątnicy proponuje zupełnie nową kategorię − jogurty typu greckiego 0% tłuszczu o dwukrotnie większej zawartości białka, naturalny i z owocami.

X

Przeczytaj również