Jesteś tutaj

Wystartowało ZŁOTOBRANIE – loteria Solidarności ze złotymi nagrodami

Jesienne dni osładzać i ozłacać będą Śliwka Nałęczowska i Złota Wiśnia. Od września do końca listopada trwa przygotowana przez Solidarność loteria „Złotobranie”. W puli nagród codziennie czekają złote nagrody: złotówki na kartach przedpłaconych, a w wielkim finale do wygrania jest złoty samochód – Toyota Yaris.

Śliwka Nałęczowska i Złota Wiśnia to doskonale znane praliny z portfolio marki Solidarność, których smak łączy pokolenia. Klasyczne zestawienie owoców i wykwintnej czekolady deserowej sprawia, że są częstym wyborem na prezent, nie tylko dla najbliższych. Teraz, kupując dowolne konfekcjonowane opakowanie pralin Śliwka Nałęczowska lub Złota Wiśnia, codziennie można wylosować gotówkę, a w finale – złoty samochód.

W puli do wygrania znalazły się karty przedpłacone o nominałach 100, 200 i 500 zł. i łącznej wartości 170 tys. złotych. Aby wziąć udział w loterii, wystarczy kupić dowolne opakowanie Śliwki Nałęczowskiej lub Złotej Wiśni, zachować paragon, a następnie zarejestrować go na stronie www.zlotobranie.pl lub wysyłając SMS-a. Zgłoszenia można przesyłać od 1 września do końca listopada br. Informację zwrotną o ewentualnej wygranej, uczestnik loterii otrzymuje natychmiast po rejestracji paragonu. Wśród wszystkich konsumentów, którzy wezmą udział w promocji, 6 grudnia br. zostanie rozlosowana nagroda główna: unikatowa jak Śliwka Nałęczowska i Złota Wiśnia – Toyota Yaris w złotym kolorze marki Solidarność.

Loterii towarzyszy szerokie wsparcie w mediach. Od początku akcji, komunikacja będzie prowadzona w internecie (kampania on-line i działania w mediach społecznościowych). Na październik zaplanowano kampanię w telewizji, emisje spotów w radiu i reklamę w prasie. W punktach sprzedaży w kanale tradycyjnym i nowoczesnym wyeksponowane zostaną dedykowane materiały POS i standy.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Marka Solidarność po raz kolejny organizuje ogólnopolską loterię konsumencką. Tym razem smakosze Śliwki Nałęczowskiej mogą wziąć udział w Stylowym Śliwkobraniu. Akcja trwa do 30 listopada br. W puli nagród znalazło się ponad 3000 gadżetów inspirowanych Śliwką Nałęczowską oraz Fiat 500.

Konsumenci, którzy w okresie od października do grudnia kupią produkty marki Sidolux lub Perlux mogą wziąć udział w loterii. Do wygrania samochody Toyota Aygo oraz nagrody pieniężne – codziennie 10 osób wygra 100 zł, co tydzień jedna osoba zdobędzie 1000 zł.

X