Jesteś tutaj

Kalendarze firmowe Hochland Polska 2018

Wkrótce startuje dystrybucja kalendarzy Hochland Polska 2018. W tym roku producent postawił na kalendarze biurkowe które są pomysłem na ukoronowanie 11-tej edycji konkursu fotograficznego ogłoszonego wśród pracowników, tym razem pod hasłem “Hochland WARTOŚCI”.

Kalendarz firmowy ma szansę przekazać coś więcej niż tylko identyfikację firmy, bo jego tematem przewodnim są wartości firmowe. Finałowe zdjęcia, które wykonali pracownicy w ramach jedenastej edycji konkursu fotograficznego przedstawiają ich interpretację wartości obowiązujących w Hochland Polska. Każdy kolejny miesiąc to finałowe zdjęcie przedstawiające wybraną wartość firmową oraz zdjęcie autora z krótką notką biograficzną. Dodatkowo udało się w projekcie kalendarza zaprezentować opinie kilku pracowników właśnie na temat wartości firmowych.

Wśród wartości firmowych znalazły się m.in.: własna inicjatywna, kultura innowacyjności, informacja i komunikacja, stosunki międzyludzkie, konflikt, jako szansa, kształcenie i rozwój, czy wreszcie kierowanie zespołem. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Firma Hochland Polska zaplanowała nową promocję konsumencką z okazji zbliżającego się Mundialu w Brazylii. Idea promocyjna - „Ty też baw się dobrze podczas Mundialu” – idealnie wpisuje się w atmosferę Mundialu, a hasło – „Jeśli piłka przesłoniła mu oczy strzel focha i wyląduj w Brazylii” – w pełni oddaje sportowego ducha rywalizacji!

10 września odbyło się Mazowieckie Święto Chleba i Sera. To powiatowe dożynki połączone z Jarmarkiem Rękodzieła Ludowego, które zorganizowano na Rynku Mariackim w Węgrowie.

X