Jesteś tutaj

Czekolady Premium Wawel z certyfikatem UTZ

Trudno odmówić sobie tego, co dobre. A takie są czekolady Premium Wawel. Potwierdza to pozyskany przez markę certyfikat UTZ, który oznacza, że kakao wykorzystane do produkcji słodkości pochodzi z odpowiedzialnych, zrównoważonych upraw. Wyrazisty smak i charakter czekolad Wawel Premium zachwycają każdego.

Sięgając po produkty Wawel, możemy mieć pewność, że wybieramy tylko to, co najlepsze. Wszystkie produkty spełniają wymogi programu Dobre Składniki – nie zawierają zbędnych konserwantów, barwników i sztucznych aromatów. W ofercie Wawel Premium znajdziemy 5 czekolad Premium dostępnych teraz w nowym kształcie i szacie graficznej podkreślającej wykwintny charakter tabliczek. Wśród nich Gorzka Extra 90% cocoa, Gorzka Klasyczna 70% cocoa i Gorzka ze skórką pomarańczy 70% cocoa, Gorzka z cząstkami miętowymi 70% cocoa i Gorzka z drobinkami kawy i ziarna kakaowego 70% cocoa. Cała linia zachwyca nie tylko eleganckim designem opakowań, ale także bardziej aksamitną konsystencją, uzyskaną dzięki dłuższemu procesowi konszowania. Smukły kształt tabliczek z tłoczonym wzorem ziaren kakaowca i sygnaturą marki to gwarancja wyjątkowych doznań smakowych. Na opakowaniu znajdziesz znak UTZ – oznacza to, że kakao wykorzystane do produkcji pochodzi z odpowiedzialnych, zrównoważonych upraw. Jest to także potwierdzenie przestrzegania dobrych praktyk rolniczych na plantacjach kakaowca.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W tym roku marka Wawel przygotowała dla konsumentów wyjątkową, okazjonalną ofertą walentynkową. Pojawią się w niej znane i uwielbiane produkty, jak Malaga i Kasztanki, a także pyszne nowości – czekolada Stracciatella i czekolada Chrupiący Kokos. Wszystkie produkty mają specjalnie zaprojektowane, eleganckie opakowania z miłosnymi motywami i dedykacją „Dla Ciebie”. Te propozycje idealnie sprawdzą się jako słodki upominek dla bliskiej osoby.

Galaretki z nadzieniem Fresh&Fruity to nowy produkt w portfolio firmy Wawel. Kolorowe, soczyste i pyszne inspirują do zabaw z modą w nowej kampanii telewizyjnej i outdoorowej.

X