Jesteś tutaj

Czekolady Premium Wawel z certyfikatem UTZ

Trudno odmówić sobie tego, co dobre. A takie są czekolady Premium Wawel. Potwierdza to pozyskany przez markę certyfikat UTZ, który oznacza, że kakao wykorzystane do produkcji słodkości pochodzi z odpowiedzialnych, zrównoważonych upraw. Wyrazisty smak i charakter czekolad Wawel Premium zachwycają każdego.

Sięgając po produkty Wawel, możemy mieć pewność, że wybieramy tylko to, co najlepsze. Wszystkie produkty spełniają wymogi programu Dobre Składniki – nie zawierają zbędnych konserwantów, barwników i sztucznych aromatów. W ofercie Wawel Premium znajdziemy 5 czekolad Premium dostępnych teraz w nowym kształcie i szacie graficznej podkreślającej wykwintny charakter tabliczek. Wśród nich Gorzka Extra 90% cocoa, Gorzka Klasyczna 70% cocoa i Gorzka ze skórką pomarańczy 70% cocoa, Gorzka z cząstkami miętowymi 70% cocoa i Gorzka z drobinkami kawy i ziarna kakaowego 70% cocoa. Cała linia zachwyca nie tylko eleganckim designem opakowań, ale także bardziej aksamitną konsystencją, uzyskaną dzięki dłuższemu procesowi konszowania. Smukły kształt tabliczek z tłoczonym wzorem ziaren kakaowca i sygnaturą marki to gwarancja wyjątkowych doznań smakowych. Na opakowaniu znajdziesz znak UTZ – oznacza to, że kakao wykorzystane do produkcji pochodzi z odpowiedzialnych, zrównoważonych upraw. Jest to także potwierdzenie przestrzegania dobrych praktyk rolniczych na plantacjach kakaowca.

Kategoria: 

Podobne artykuły

To nowe hasło kampanii Wawelu, która wystartowała od 1 lutego br. Bohaterami ogólnopolskiej akcji są kultowe czekoladki nadziewane Malaga, Tiki Taki i Kasztanki, które niezależnie od okazji i nastroju są zawsze pod ręką. To doskonały pomysł na słodką przekąskę. Kampania obejmie billboardy w największych miastach oraz najpopularniejsze stacje TV.

Nowa kampania reklamowa marki Wawel. 16 lutego 2015 r. rozpoczęła się najnowsza kampania reklamowa marki Wawel pod hasłem „Wawel. Radość wyzwala”.

X