Jesteś tutaj

Netto i Fundacja Moniki Pyrek chcą wspierać sportowców

O stypendium mogą ubiegać się wszyscy młodzi i utalentowani sportowcy, niezależnie od dyscypliny, którą uprawiają. Potencjalny stypendysta nie musi mieć na swoim koncie medali zdobytych w mistrzostwach lub innych wyróżnień potwierdzających jego wybitne zdolności. Wynika to z założenia, iż właśnie zadaniem funduszu będzie udzielenie wsparcia, umożliwiającego kierunkowy rozwój karier podopiecznych. Kandydat, który zostanie zaakceptowany przez Radę Funduszu, może liczyć na roczne stypendium w wysokości 10 000 zł, a także na możliwość czerpania wiedzy i doświadczeń od członków zasiadających w Radzie Funduszu i współpracujacych z nimi ekspertów. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Rada Funduszu programu Skok w Marzenia Moniki Pyrek i Netto, już po raz drugi wybrała 10 młodych i zdolnych sportowców, którzy otrzymają roczne stypendium w wysokości 10 000 zł. To wspólna inicjatywa Fundacji Moniki Pyrek oraz sieci handlowej Netto, której celem jest udzielenie wsparcia finansowego i merytorycznego młodym i zdolnym sportowcom.

Nowy Rok to doskonała okazja do chwili refleksji i zrobienia planów na przyszłość. W najnowszej ofercie sieci handlowej Netto można znaleźć inspiracje, dzięki którym łatwiej będzie zrealizować upragnione cele.

X