Jesteś tutaj

Płyn Ludwik również w saszetkach

Grupa Inco S.A. wprowadziła na rynek płyn do mycia naczyń Ludwik w nowych opakowaniach. Dzięki nowym saszetkom jest on wygodniejszy w użyciu. Saszetki o wadze 500 g mają korek, dzięki czemu są bardziej praktyczne. Płyny w nowych opakowaniach dostępne są w dwóch opcjach: miętowej z wyciągiem z aloesu oraz cytrynowej z wyciągiem z zielonej herbaty. Zawierają dodatkowo kompleks witamin oraz ulegają biodegradacji.

Grupa Inco S.A działa na polskim rynku od 1947 roku. Jest producentem chemii gospodarczej, nawozów ogrodniczych, opakowań z tworzyw sztucznych. Działa również na rynku nieruchomości oraz wydawniczym.

Galeria: 

Podobne artykuły

Nowa kampania outdoorowa Tigera prezentuje szerokie portfolio marki i funkcjonalność nowych produktów. W ośmiu lokalizacjach pojawiły się reklamy na przystankach oraz na tyłach miejskich autobusów. Tygrys jak zawsze mówi wprost - jeśli potrzebujesz porządnej dawki wzmocnienia, powinieneś sięgnąć po odpowiedni energetyk. Komunikat nowej kampanii jest prosty – „Łap nowego”. 

Rodzina serków Almette poszerzyła się o dwa nowe smaki: Almette z rzodkiewkami oraz Almette ze szpinakiem i czosnkiem. Nowe serki są propozycją miłośników puszystych serków twarogowych i świeżych warzyw, a zarazem lekkich i zdrowych posiłków. 

X