Jesteś tutaj

Tesco uruchamia nowy serwis – Spróbuj Zanim Wybierzesz

Tesco właśnie wprowadziło nową usługę, która umożliwia klientom spróbowanie owoców i warzyw jeszcze przed zakupem. Wysoka jakość produktów to jeden z najistotniejszych czynników, na który klienci zwracają uwagę podczas zakupów. Wiedząc to, po kilku miesiącach testów, Tesco zdecydowało się na wprowadzenie nowej usługi i daje klientom możliwość skosztowania produktów przed ich zakupem. Teraz dzięki stoiskom „Spróbuj Zanim Wybierzesz” klienci w ponad 80 hipermarketach w Polsce sami mogą przekonać się o jakości produktów. Jak pokazują wyniki badań przeprowadzonych przez firmę badawczą TNS, dla ponad 67% Polaków jakość produktów jest bardzo ważna, a 72% badanych uważnie sprawdza i ogląda to, co kupuje. Do niedawna jednak klienci nie mieli zbyt wielu okazji, aby zobaczyć, jak kupowany przez nich owoc wygląda w środku, czy nawet go skosztować. Tesco chce to zmienić i dlatego wprowadza pierwszą tego rodzaju usługę w Polsce. Od 6 czerwca br. klienci odwiedzający jeden z 80 hipermarketów mogą spróbować produktów przygotowanych dla nich na specjalnych stoiskach. Ponadto przy każdym ze stoisk będzie obecny specjalnie wyszkolony pracownik, który będzie mógł opowiedzieć więcej o sprzedawanych produktach, a nawet podzielić się przepisami.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Pod hasłem „Kulinarni odkrywcy” rusza dwunasta edycja programu Tesco dla Szkół, który tym razem koncentruje się na edukacji kulinarnej dzieci. Wg badań przeprowadzonych na zlecenie programu przez MillwardBrown, ponad połowa polskich dzieci w wieku szkolnym nie potrafi samodzielnie zaparzyć herbaty, a z odgrzaniem obiadu nie poradzi sobie co piąty gimnazjalista. Program edukacyjny Tesco dla Szkól – „Kulinarni odkrywcy”, skierowany do szkół podstawowych i gimnazjalnych, oferuje nauczycielom i rodzicom przepis na skuteczne zachęcenie dzieci do kulinarnych eksperymentów. Program wspiera kampania komunikacyjna do szkół, rodziców oraz klientów sieci.

Po 20 latach pracy w Tesco i 9 latach pracy na stanowisku prezesa Tesco Polska, Ryszard Tomaszewski postanowił zakończyć swoją karierę w firmie. 

X