Jesteś tutaj

Spłonął Lidl w Radomsku

Kilka godzin trwało gaszenie marketu sieci Lidl, który spłonął wczoraj popołudniu. W pożarze nikt nie ucierpiał. Dotychczas nieznana jest przyczyna pożaru.

Ogień został zauważony przez pracowników około godziny 13. Jeszcze przed przyjazdem na miejsce zdarzenia jednostek straży pożarnej, wszyscy pracownicy sklepu opuścili budynek. Ogień doszczętnie zniszczył sklep. W akcji gaśniczej uczestniczyło kilkanaście zastępów straży pożarnej. Strażacy przybyli na miejsce gdy budynek objęty był ogniem, a do środka zawalił się dach.  

Źródło: wiadmomsci.onet.pl

Kategoria: 

Podobne artykuły

Już 30 lipca przy ul. Gdańskiej 7-21 otwarty zostanie kolejny sklep Lidl. Placówka ta ma powierzchnię sali sprzedaży około 1300 m2. Do obsługi sklepu zatrudnionych zostało około 25 osób. Czynna będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 21:00, a w niedzielę od 9:00 do 20:00. Dodatkowo dla wygody zmotoryzowanych klientów przygotowano około 80 miejsc parkingowych.

2 października przy ul. Wojska Polskiego 14 w Gołdapi zostanie otwarty pierwszy sklep sieci Lidl. W placówce handlowej o powierzchni sali sprzedaży 1065 m2 zastosowano nowoczesny system odzysku ciepła z urządzeń chłodniczych oraz pompy ciepła z oddolnym źródłem ciepła.

X

Przeczytaj również