Jesteś tutaj

Pierwszy Intermarché w Gdyni

Nowy i zarazem pierwszy supermarket spożywczy Intermarché w Gdyni to dodatkowe dochody do budżetu miasta z podatków, 60 miejsc pracy, współpraca z lokalnymi dostawcami i akcje społeczne dla mieszkańców. To trzeci sklep tej sieci w Trójmieście, który rozpoczął oficjalnie działalność 28 czerwca. Pod tym samym adresem zlokalizowany jest też market drugiej sieci, którą zarządza Grupa Muszkieterów – Bricomarché. Atuty Intermarché to: ok. 16 tys. różnego rodzaju wyrobów i towarów spożywczych oraz przemysłowych, szeroka gama produktów świeżych, w których specjalizuje się sieć, produkty od lokalnych dostawców, tradycyjne wędliny wyrabiane na miejscu, rozbiór mięsa, produkty garmażeryjne, szeroka oferta win, dobieranych przez enologa sieci, produkty ekologiczne i bio, szeroka oferta produktów marek własnych, wypiek pieczywa ze świeżego ciasta w najnowszej technologii cool rising.

Kategoria: 

Podobne artykuły

22 czerwca rozpoczęły się wyczekiwane wakacje. Plany urlopowe krwiodawców oraz większa liczba wypadków powodują, że w szpitalach zaczyna brakować krwi. Według danych Komendy Głównej Policji w 2017 r. w lipcu i sierpniu zdarzył się co piąty ze wszystkich wypadków w całym roku.  Dlatego Grupa Muszkieterów, zarządzająca sieciami Intermarché i Bricomarché, we współpracy z Polskim Czerwonym Krzyżem po raz 11. organizują akcję „Zbieramy Krew dla Polski”.

Obroty Grupy Muszkieterów po trzecim kwartale 2018 r. wyniosły blisko 5,5 mld zł i były o prawie 6% wyższe w porównaniu z analogicznym okresem w roku ubiegłym. W omawianym okresie obroty Intermarché, wraz z przymarketowymi stacjami paliw, oraz Bricomarché wzrosły w ujęciu rok do roku odpowiednio o ok. 4 % i ok. 11% rok do roku.

X