Jesteś tutaj

Pierwszy Intermarché w Gdyni

Nowy i zarazem pierwszy supermarket spożywczy Intermarché w Gdyni to dodatkowe dochody do budżetu miasta z podatków, 60 miejsc pracy, współpraca z lokalnymi dostawcami i akcje społeczne dla mieszkańców. To trzeci sklep tej sieci w Trójmieście, który rozpoczął oficjalnie działalność 28 czerwca. Pod tym samym adresem zlokalizowany jest też market drugiej sieci, którą zarządza Grupa Muszkieterów – Bricomarché. Atuty Intermarché to: ok. 16 tys. różnego rodzaju wyrobów i towarów spożywczych oraz przemysłowych, szeroka gama produktów świeżych, w których specjalizuje się sieć, produkty od lokalnych dostawców, tradycyjne wędliny wyrabiane na miejscu, rozbiór mięsa, produkty garmażeryjne, szeroka oferta win, dobieranych przez enologa sieci, produkty ekologiczne i bio, szeroka oferta produktów marek własnych, wypiek pieczywa ze świeżego ciasta w najnowszej technologii cool rising.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Grupa Muszkieterów znalazła się na liście 15 Najlepszych Pracodawców według rankingu Biznes Raport – Najlepszy Pracodawca 2018. Grupa Muszkieterów została wyróżniona m.in. za warunki pracy oraz stały rozwój firmy, który daje stabilność zatrudnienia w długoterminowej perspektywie.

Na „Liście 500” ponownie znalazła się Grupa Muszkieterów, zarządzająca sieciami Intermarché i Bricomarché. Firma uplasowała się na 41. miejscu, awansując o 3 pozycje względem ubiegłego roku. Jest to potwierdzenie dobrych wyników Grupy Muszkieterów i umocnienie jej pozycji wśród najlepszych firm w Polsce.

X