Jesteś tutaj

Pierwszy Intermarché w Gdyni

Nowy i zarazem pierwszy supermarket spożywczy Intermarché w Gdyni to dodatkowe dochody do budżetu miasta z podatków, 60 miejsc pracy, współpraca z lokalnymi dostawcami i akcje społeczne dla mieszkańców. To trzeci sklep tej sieci w Trójmieście, który rozpoczął oficjalnie działalność 28 czerwca. Pod tym samym adresem zlokalizowany jest też market drugiej sieci, którą zarządza Grupa Muszkieterów – Bricomarché. Atuty Intermarché to: ok. 16 tys. różnego rodzaju wyrobów i towarów spożywczych oraz przemysłowych, szeroka gama produktów świeżych, w których specjalizuje się sieć, produkty od lokalnych dostawców, tradycyjne wędliny wyrabiane na miejscu, rozbiór mięsa, produkty garmażeryjne, szeroka oferta win, dobieranych przez enologa sieci, produkty ekologiczne i bio, szeroka oferta produktów marek własnych, wypiek pieczywa ze świeżego ciasta w najnowszej technologii cool rising.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Stanowisko Prezesa w strukturach Dyrekcji Handlowej Intermarché objął Maciej Ćwikliński. Funkcję tę przejął po Hannie Olech. Dotychczasowa Prezes SCA PR Polska, została powołana do Zarządu ITM Polska.

Grupa Muszkieterów znalazła się na liście 15 Najlepszych Pracodawców według rankingu Biznes Raport – Najlepszy Pracodawca 2018. Grupa Muszkieterów została wyróżniona m.in. za warunki pracy oraz stały rozwój firmy, który daje stabilność zatrudnienia w długoterminowej perspektywie.

X