Jesteś tutaj

Otwarcie 2. sklepu Lidl w Siedlcach

Już 14 marca przy ul. Partyzantów 16A otwarty zostanie drugi sklep sieci Lidl Polska w Siedlcach. Z okazji otwarcia na klientów czekać będzie specjalna oferta produktów w promocyjnych cenach. Nowy sklep ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą 1110 mkw. W obiekcie zostało zatrudnionych 25 osób.

Osoby, które odwiedzą sklep Lidl w dniu otwarcia, będą mogły poczęstować się pyszną kawą oraz croissantami. W okresie od czwartku 14 marca do soboty 23 marca wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi.

W sklepie Lidl w Siedlcach znaleźć będzie można ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu. W nowej placówce, klienci będą mogli nabyć m.in. szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego w atrakcyjnych cenach.

Kategoria: 

Podobne artykuły

2 października przy ul. Wojska Polskiego 14 w Gołdapi zostanie otwarty pierwszy sklep sieci Lidl. W placówce handlowej o powierzchni sali sprzedaży 1065 m2 zastosowano nowoczesny system odzysku ciepła z urządzeń chłodniczych oraz pompy ciepła z oddolnym źródłem ciepła.

W 2015 r. i kolejnych latach sieć Lidl w Polsce zamierza się rozwijać w tempie ponad 30 sklepów rocznie.

X

Przeczytaj również