Jesteś tutaj

Nowa stacja Grupy Pieprzyk w Kaliszu

Otwarto kolejną stację pod szyldem Moc Jakość Zysk, należącą do Grupy Pieprzyk. Znaleźć ją można w Kaliszu, przy ul. Obozowej 4. Jest to już drugi obiekt w tym mieście – pierwszy mieści się przy ul. Wojska Polskiego obok dużego marketu budowlanego. Oferta dla kierowców dotyczy sprzedaży oleju napędowego, benzyny bezołowiowej, gazu LPG oraz AdBlue z dystrybutora.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Dnia 6 listopada 2019 r. w Kędzierzynie Koźlu przy ul. Gazowej 3a została uruchomiona nowa stacja pod szyldem Moc Jakość Zysk, należąca do Grupy Pieprzyk. Na tym niewielkim obiekcie sąsiadującym z dwoma placówkami dyskontowymi zatankować  można olej napędowy i benzynę bezołowiową Pb95. To 88. stacja należąca do sieci.

Uruchomiono sprzedaż na kolejnym obiekcie sieci Moc Jakość Zysk należącym do Grupy Pieprzyk. Serby to miejscowość mieszcząca się w niewielkiej odległości od Głogowa i to właśnie tam można skorzystać z oferty nowego obiektu. Stacja mieści się przy drodze krajowej nr 12 prowadzącej do Leszna. To 87. stacja paliw należąca do sieci.

X