Jesteś tutaj

MAKRO Polska po raz drugi z tytułem TOP Employer 2019

MAKRO Polska znalazło się w gronie najlepszych pracodawców wyróżnionych tytułem Top Employer Polska 2019 i Top Employer Europe 2019. Sieć hurtowni została uznana za jedną z firm, które najlepiej dbają o swoich pracowników oraz utrzymują najwyższe standardy w obszarze zarządzania.

Certyfikat TOP Employer wydawany jest na świecie od ponad 25 lat, natomiast w Polsce – od 10. Otrzymują go firmy, które wyróżniają się na rynku pracy jako najlepsi pracodawcy, zapewniając swoim pracownikom odpowiednie narzędzia i warunki oraz pielęgnując talenty na wszystkich szczeblach organizacji. Kolejny rok z rzędu do grona wyróżnionych pracodawców dołączyło również MAKRO Polska. Sieć hurtowni została uznana za jednego z najlepszych pracodawców w Polsce i w Europie – otrzymała tytuły TOP Employer Polska i TOP Employer Europe.

Firma musi spełniać restrykcyjne wymagania, aby zdobyć certyfikat TOP Employer. Certyfikacja oparta jest m.in. na szczegółowym kwestionariuszu, analizie raportów, audycie oraz ocenie takich obszarów, jak m.in. zarządzanie talentami i efektywnością, szkolenia i rozwój kompetencji czy kultura organizacji.

MAKRO Polska obecnie zatrudnia ponad 5000 pracowników na terenie całej Polski. Firma od lat inwestuje w ich rozwój prowadząc m.in. programy szkoleniowe takie, jak Akademia Aktywnej Sprzedaży czy Akademia Sił Sprzedaży, w ramach których przeszkolono już kilka tysięcy pracowników. Absolwenci oraz młodzi profesjonaliści mają szansę na rozwój podczas dwuletniego programu menedżerskiego METRO Potentials czy METRO Sustainable Leadership Program, natomiast wysokie standardy przywództwa wśród menedżerów utrzymywane są m.in. dzięki programowi Lead&Win.

Instytut Top Employer wyróżnia pracodawców, którzy zapewniają warunki pracy na najwyższym poziomie. Oprócz certyfikatu, laureaci nagrody otrzymują również dostęp do szczegółowej wiedzy o polityce personalnej oraz praktykach HR. Dzięki temu zyskują możliwość porównania swoich mocnych stron z innymi pracodawcami. Ważność certyfikatu TOP Employer of the Year wynosi rok, dlatego utrzymanie tego statusu wymaga ciągłej pracy i rozwoju.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Z okazji 24 lat istnienia na polskim rynku sieć hurtowni MAKRO przygotowała szereg atrakcji dla swoich klientów – w tym „Karuzelę okazji” obejmującą specjalne promocje oraz loterię w wersji cyfrowej, w której do zdobycia jest 100 tys. nagród.

Wczoraj w Akademii Inspiracji MAKRO odbyło się spotkanie, na którym przedstawiciele firmy Makro omówili innowacyjne rozwiązania dla sektora handlu tradycyjnego , a w szczególności dla franczyzowych sklepów marki ODIDO.

X

Przeczytaj również