Jesteś tutaj

Lidl szuka ponad 500 pracowników

Wystartowała kolejna ogólnopolska kampania rekrutacyjna Lidla. Sieć poszukuje ponad 500 pracowników. Znajdą oni zatrudnienie między innymi w nowo otwieranych sklepach, sklepach sezonowych, magazynach i ponad 100 sklepach, do których prowadzone są bieżące rekrutacje.

Od marca br. stawki płac w Lidlu wzrosły, tym razem o 9,3% w stosunku do poziomu wynagrodzeń z roku ubiegłego. Z początkiem marca pracownicy sklepów zarabiają od 2 800 PLN brutto do 3550 PLN brutto na początku zatrudnienia.

Sieć sklepów Lidl Polska liczy już ponad 600 placówek, dlatego zainteresowani pracą mogą znaleźć zatrudnienie w pobliżu swojego miejsca zamieszkania. 

Lidl Polska wychodzi również z wyjątkową propozycją pracy sezonowej. Czas urlopów tuż za pasem, dlatego firma oferuje kandydatom możliwość pracy w sezonie letnim.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Sklepy takie jak Lidl są jednym z najszybciej rozwijających się kanałów sprzedaży kosmetyków w Polsce. 

Już 25 maja o godzinie 8:00 przy ul. Zana 3/11 otwarty zostanie czternasty sklep sieci Lidl w Łodzi. Tego samego dnia przy ul. Wrocławskiej 56A otwarty zostanie jedenasty sklep sieci Lidl w Katowicach.  Z okazji otwarcia Lidl zaprasza do udziału w specjalnie przygotowanych atrakcjach oraz zakupy w promocyjnych cenach.

X