Jesteś tutaj

Lidl szuka ponad 500 pracowników

Wystartowała kolejna ogólnopolska kampania rekrutacyjna Lidla. Sieć poszukuje ponad 500 pracowników. Znajdą oni zatrudnienie między innymi w nowo otwieranych sklepach, sklepach sezonowych, magazynach i ponad 100 sklepach, do których prowadzone są bieżące rekrutacje.

Od marca br. stawki płac w Lidlu wzrosły, tym razem o 9,3% w stosunku do poziomu wynagrodzeń z roku ubiegłego. Z początkiem marca pracownicy sklepów zarabiają od 2 800 PLN brutto do 3550 PLN brutto na początku zatrudnienia.

Sieć sklepów Lidl Polska liczy już ponad 600 placówek, dlatego zainteresowani pracą mogą znaleźć zatrudnienie w pobliżu swojego miejsca zamieszkania. 

Lidl Polska wychodzi również z wyjątkową propozycją pracy sezonowej. Czas urlopów tuż za pasem, dlatego firma oferuje kandydatom możliwość pracy w sezonie letnim.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Lidl wprowadził w swoich sklepach innowacyjny system zarządzania sprzedażą. Projekt, który powstał przy współudziale koncernu Apple zrodził się w Niemczech, ale to polski oddział firmy będzie miał kluczowe znaczenie dla jego dalszego rozwoju.

W dnach 31 marca do 2 kwietnia trwała w sklepach w całej Polsce Wielkanocna Zbiórka Żywności. Akcję od kilku lat wspiera sieć Lidl. W tym roku w 171 sklepach sieci udało się zebrać 41 ton żywności. 

X