Jesteś tutaj

Cztery otwarcia Hebe w jeden dzień

Dnia 28 listopada br., miało miejsce otwarcie czterech drogerii Hebe, zlokalizowanych w Ostrowie Wielkopolskim, Działdowie, Łasku i Legnicy. Są to pierwsze drogerie sieci w tych miastach.

Hebe to drogeria oferująca starannie wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność. Hebe posiada bogatą ofertę kosmetyków naturalnych, koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów,.

Z okazji otwarcia nowych drogerii Hebe ich klienci będą mogli skorzystać z aż dwóch ofert specjalnych. Pierwszą z nich jest oferta „Twoje ulubione marki makijażowe -40%”. W ramach drugiej promocji „Wszystkie produkty marek” produkty wybranych marek można kupić z 30% lub 40% rabatem. Oferta obowiązuje tylko w nowo otwartych sklepach stacjonarnych Hebe w Ostrowie Wielkopolskim, Działdowie, Łasku i Legnicy od 28 listopada do 2 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów. Oprócz tego z okazji otwarcia czterech nowych drogerii wiele innych produktów dostępnych jest w bardzo atrakcyjnych cenach, w ramach akcji „Cenowe Szaleństwo”.

Kategoria: 

Podobne artykuły

27 maja br. została otwarta pierwsza drogeria Hebe w Świnoujściu. Sklep zlokalizowany jest w Centrum Handlowym Stop.Shop, przy ul. Kościuszki 15. Hebe to drogerie, w których dostępna jest szeroka oferta kosmetyków kolorowych, dermokosmetyków i produktów na wyłączność. Dodatkowo konsultantki w Hebe pomagają klientom w doborze odpowiedniego produktu.

W dzień Kobiet w Sieradzu został otwarty pierwszy sklep Hebe w tym mieście. Drogeria zlokalizowana jest w Galerii Dekada. Z okazji otwarcia sklepu sieć przygotowała dla klientów promocje na kosmetyki do makijażu oraz liczne obniżki cen. 

X

Przeczytaj również