Żabka

Żabka Polska wzięła udział w uroczystości z okazji 30-lecia istnienia Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej, która odbyła się 20 listopada w Poznaniu. Z ramienia firmy w wydarzeniu uczestniczył wiceprezes Adam Manikowski. Jako firma o wielkopolskich korzeniach, Żabka angażuje się aktywnie w rozwój i życie regionu.

W tym roku po raz pierwszy sieć Żabka, dzięki swoim lokalizacjom w całej Polsce, 11 listopada zaoferowała klientom tradycyjne, certyfikowane rogale świętomarcińskie, wykonane z ciasta półfrancuskiego, z nadzieniem z białego maku, z lukrem i pokruszonymi orzechami. Są dostępne w sprzedaży do 19 listopada we wszystkich sklepach Żabka.

Żabka Polska w lipcu przeprowadziła nabór studentów, którzy będą mieli szansę połączyć studia z 3-letnim, płatnym stażem zawodowym w Centrum Logistycznym firmy. Program realizowany jest trzeci rok we współpracy z Wyższą Szkołą Logistyki w Poznaniu. To dla młodych ludzi szansa na zdobycie praktycznych umiejętności i ważnego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży.

Targi Franczyzy są okazją do spotkania przedstawicieli firm, które zaprezentują swoją ofertę franczyzową, z potencjalnymi franczyzobiorcami. Żabka Polska, największa sieć sklepów typu convenience, licząca ponad 5800 placówek prowadzonych przez ponad 4000 franczyzobiorców, jest partnerem strategicznym wydarzenia. Targi odbywają się w dniach 17-19 października w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Żabka Polska przyznała 40 stypendiów naukowych, sportowych i artystycznych dzieciom oraz podopiecznym franczyzobiorców sklepów, swoich pracowników i współpracowników. W ramach Programu Stypendialnego firmy otrzymają oni roczne wsparcie finansowe na rozwój swoich pasji, zainteresowań oraz talentów. Program realizowany jest przez Żabkę po raz dziesiąty.

W piątek 13 września w Warszawie przedstawiciele sieci Żabka uczestniczyli w spotkaniu z mediami, podczas którego opowiadali o najbliższych planach firmy, remodelingu sklepów oraz rozpoczynającej się w nich cyfrowej rewolucji.

Molo to zdecydowanie jeden z punktów rozpoznawczych Międzyzdrojów. Położone w środkowej części plaży, niedaleko amfiteatru przyciąga rzeszę turystów. Wejście na obiekt prowadzi przez pasaż handlowy, w którym funkcjonuje nowy sklep Żabka.

Żabka postawi ponad 100 samoobsługowych stacji naprawy rowerów w pobliżu swoich sklepów w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Gliwicach, Częstochowie i Trójmieście. Stacje wyposażone są w stojak rowerowy, niezbędne narzędzia, a także pompkę ręczną, umożliwiające naprawę nagłych usterek rowerowych.

Dnia 15 lipca br. w siedzibie firmy Żabka Polska odbyło się oficjalne wręczenie nagród zwycięzcom konkursu „Ogarnij Big Data z Żabką”, w ramach którego studenci ekonometrii, matematyki i informatyki z Poznania i Wrocławia przygotowali innowacyjne projekty wykorzystujące metody Big Data, Artificial Intelligence oraz Machine Learning. Zwycięzcą został trzyosobowy zespół z Politechniki Wrocławskiej, który w nagrodę wyjedzie do Doliny Krzemowej. Wszystkie zespoły, zakwalifikowane do drugiego etapu otrzymały nagrody pieniężne.

Żabka Polska testuje dostawczy samochód elektryczny przekazany przez markę Volkswagen Samochody Użytkowe. Obie firmy połączyły swoje zasoby i w ramach współpracy aktywnie promują nowoczesną logistykę miejską z myślą o środowisku naturalnym oraz społecznościach lokalnych. Żabka, jako pierwsza sieć handlowa w Polsce testuje, jak podczas codziennych dostaw do poznańskich sklepów sprawdza się w pełni elektryczny e-Crafter.

Strony

X