RetailShow

Data wydarzenia: 
2018-11-14

Najbliższa edycja Międzynarodowych Targów Wyposażenia Sklepów RetailShow, która odbędzie się 14 i 15 listopada br., przybliży odwiedzającym jeszcze szerszą ofertę wystawców.

Produkty firmy Zebra Technologies Corporation, komputer mobilny TC20 i  skaner ladowy z funkcją wagi MP7000 otrzymały nagrody w konkursie ,,Innowacje Handlu” podczas odbywających się w Warszawie targów RetailShow 2017. TC20 został nagrodzony w kategorii „Systemy i technologie IT” , zaś MP7000 w kategorii „Drukarki, skanery, kolektory, POS”. 

Zakończyła się VIII edycja Międzynarodowych Targów Wyposażenia Sklepów RetailShow 2017. 200 wystawców zaprezentowało gamę najnowocześniejszych rozwiązań niezbędnych przy wyposażaniu sklepów. Ciągłe zmiany zachowań i potrzeb konsumentów, a co za tym idzie elastyczność w projektowaniu przestrzeni sklepowych, były jednym z wiodących tematów na konferencji Retail Congress 2017 oraz warsztatów w Teatrze Innowacji. Targi odwiedziło ponad 5 tys. branżowych gości.

Podczas tegorocznych targów Retail Show odbywających się 15 i 16 listopada program lojalnościowy POLOmarketu otrzymał nagrodę "Innowacje w handlu" w kategorii program lojalnościowy. Polokarta została wyróżniona m.in. za innowacyjny sposób rejestracji przy użyciu terminali płatniczych.

Od wczoraj trwają Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow 2017. To kluczowe dla branży wydarzenie, podczas którego 200 wystawców z Polski i zagranicy prezentuje najnowsze rozwiązania dla handlu. Odbywa się ono w Centrum EXPO XXI w Warszawie. Patronem medialnym Targów jest „Poradnik Handlowca”. 

Data wydarzenia: 
2015-11-18

Zapraszamy do udziału w corocznej, największej imprezie o charakterze b2b dla sektora retail w Polsce - Targach Wyposażenia, Technologii i Usług Dla Handlu RetailShow. Najbliższa szósta edycja odbędzie się w dniach 18-19 listopada 2015 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI.

X