Profi

Słynąca głównie z pysznych pasztetów oraz polskich zup i dań firma Profi w tym roku przygotowała wyjątkową, świąteczną niespodziankę dla poszukiwaczy domowych smaków. Wyśmienity, klarowny barszcz czerwony jest już dostępny nie tylko w poręcznym softpacku, ale również w kartonie zamykanym na klips. Przechowywanie go nigdy nie było prostsze. Ponadto zaledwie kilka minut dzieli nas od rozsmakowania się w kubku gorącego, aromatycznego barszczu, który w mig przywoła aurę świąt, rozgrzeje nas i doda energii.

Wraz z otwarciem sezonu ucztowania na świeżym powietrzu firma Profi rozpoczyna loterię konsumencką „Sezon Smakoszy”. Aby wziąć w niej udział wystarczy zakupić jeden dowolny produkt firmy Profi i zarejestrować paragon na dedykowanej stronie internetowej. Łączna wartość nagród to ponad 100 tys. zł.

Tym, co pozwala pokonać niskie temperatury nie zawsze jest strategia ubioru „na cebulkę”. Znacznie skuteczniej rozgrzeje smaczny posiłek, który na dodatek przygotuje się w prosty i szybki sposób. Zupy Profi, w lekkim i poręcznym opakowaniu, zapewnią uczucie ciepła i sytości, nawet po całym dniu ciężkiej pracy, kilku godzinach spędzonych na mrozie lub po prostu w chwili, gdy zmarzliśmy do cna oczekując na spóźniony autobus.

Nowa linia pasztetów Profi Premium to ukłon w stronę smakoszy o wysublimowanym podniebieniu i miłośników produktów najwyższej jakości. Jest połączeniem starannie wybranego mięsa ze szlachetnymi, polskimi dodatkami. Linię wyróżnia prosty, naturalny skład, bez dodatku MOM, glutenu, konserwantów, sztucznych barwników i wzmacniaczy aromatu. Profi Premium dostępny jest w 4 wariantach smakowych: klasyczny, z grzybami leśnymi, ze śliwką oraz z żurawiną. Dodatkowym atutem są słoiczki o prostych ściankach.

Firma Bounty Brands ogłosiła przejęcie polskiego producenta pasztetów i zup gotowych do spożycia – Profi. Obok obecności na rynku pasztetów i zup, Profi rozwija się również w szybko rosnących segmentach zdrowej żywności takich jak dania gotowe, świeże zupy czy sałatki lunchowe.

Marka Profi otrzymała Certyfikat JAKOŚĆ ROKU 2016 w kategorii Produkt za dania gotowe tj. zupy tradycyjne oraz zupy chłodzone „Moje odkrycie”. Certyfikat jako jedyny w Polsce został objęty patronatem honorowym EUROPEAN ORGANIZATION FOR QUALITY z Brukseli. 

W październiku br. firma Profi rozszerzyła kategorię konserw mięsnych o cztery nowe produkty: Łopatkę wieprzową, Konserwę wieprzową z boczkiem, Konserwę tyrolską oraz Szynkę z kurczaka.

X