Forum

1 i 2 czerwca w hotelu Sound Garden w Warszawie odbyło się ECR Forum 2017 pod hasłem Power 2 the People. W siódmej edycji wydarzenia, na które złożyła się całodniowa konferencja i równoległe warsztaty, wzięło udział blisko 150 uczestników, dyrektorów i kluczowych menedżerów firm z branży FMCG i DIY. Po raz drugi także została wręczona nagroda ECR dla najlepszego projektu promującego niestandardową i innowacyjną współpracę. 

Power 2 the People – to tytuł siódmej edycji ECR Forum. Jest to interdyscyplinarna konferencja dla branży FMCG i DIY. Forum odbędzie się w dniach 1-2 czerwca 2017 w hotelu Sound Garden w Warszawie.  

Już 1–2 czerwca 2017 w hotelu Sound Garden w Warszawie odbędzie się Power 2 the People – siódma edycja ECR Forum – konferencja dla branży FMCG i DIY. 

26 listopada pod patronatem "Poradnika Handlowca" odbyło się II Forum Sektora Wołowiny - inicjatywa Polskiego Zrzeszenia Producentów Bydła Mięsnego. 

 

5 listopada w Wiśle w Hotelu Stok odbyło się I Ogólnopolskie Forum Uczestników i Partnerów  Polskiej Grupy Zakupowej „Kupiec”. Całą imprezę prowadził dla gości Ireneusz Bieleninik. 

X