ECR Forum

Wczoraj w Centrum Konferencyjnym POLIN w Warszawie odbyła się 8. edycja konferencji ECR Forum: Collaboration in digital transformation. Wśród prelegentów znalazły się czołowe postacie branż FMCG i DIY.

Zapraszamy na ósmą edycję konferencji ECR Forum: Collaboration in digital transformation, która odbędzie się 4 października br. w Centrum Konferencyjnym POLIN w Warszawie.

8. edycja konferencji ECR Forum: Collaboration in digital transformation odbędzie się 4 października br. w Centrum Konferencyjnym POLIN w Warszawie. Wśród prelegentów wystąpią m.in. przedstawiciele Makro Cash and Carry Polska, PepsiCo., Carrefour Polska czy Grupy Eurocash.

Data wydarzenia: 
2018-10-04

Zapraszamy na ósmą edycję konferencji ECR Forum: Collaboration in digital transformation, która odbędzie się 4 października br. w Centrum Konferencyjnym POLIN w Warszawie.

Tu już ostatnia szansa, żeby zagwarantować sobie udział w ECR Forum! Forum rozpoczyna się w czwartek i piątek w hotelu Sound Garden w doborowym gronie menedżerów branży FMCG i DIY.

Już 1–2 czerwca 2017 w hotelu Sound Garden w Warszawie odbędzie się Power 2 the People – siódma edycja ECR Forum – konferencja dla branży FMCG i DIY. 

ECR Polska po raz szósty zaprasza na ECR Forum – must-be wydarzenie dla menedżerów branży FMCG i DIY, cenione przez jego uczestników za wysoki poziom merytoryczny wystąpień, aktualność poruszanych tematów oraz przyjazną atmosferę, sprzyjającą nawiązywaniu kontaktów. Odbędzie się ono w dniach 9-10 czerwca 2016 r. w Sound Garden Conference Center w Warszawie. Poradnik Handlowca jest patronem medialnym tego wydarzenia.

9-10 czerwca br. w Sound Garden Conference Center w Warszawie odbędzie się już po raz szósty ECR Forum. „Poradnik Handlowca” jest patronem medialnym tego wydarzenia. 

Data wydarzenia: 
2016-06-09

ECR Polska po raz szósty zaprasza na ECR Forum – must-be wydarzenie dla menedżerów branży FMCG i DIY, cenione przez jego uczestników za wysoki poziom merytoryczny wystąpień, aktualność poruszanych tematów oraz przyjazną atmosferę, sprzyjającą nawiązywaniu kontaktów. Odbędzie się ono w dniach 9-10 czerwca 2016 r. w Sound Garden Conference Center w Warszawie

Strony

X