Delikatesy Premium

Sieci, których właścicielem jest Grupa SPECJAŁ (Nasz Sklep, Livio, Rabat Detal) mają już ponad 8700 sklepów (dane na koniec listopada 2019 r.). W ostatnim czasie dokonano wielu otwarć, którym towarzyszyły liczne promocje, degustacje i konkursy. W sklepach zorganizowano również szkolenia z zarządzania ladą mięsno-wędliniarską.

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia powodują, że miesiące jesienne sprzyjają otwarciom nowych placówek Delikatesów Premium oraz Sezam, jak również remodellingom w formacie Nasz Sklep. W ostatnim kwartale odnotowano dużą dynamikę otwarć nowych sklepów. PSH Nasz Sklep obecnie liczy 3700 sklepów, natomiast łącznie Specjał Franczyza liczy już prawie 8 tys. sklepów franczyzowych.

Jesień sprzyja kolejnym otwarciom Delikatesów Premium. Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej i każdy stara się rozpocząć działalność, jak najszybciej przed szczytem zakupowym. Delikatesy Premium sieci Nasz Sklep wchodzą w skład franczyzy liczącej już ponad 3600 placówek.

W ostatnim miesiącu w sieci PSH NASZ SKLEP odbyło się szereg otwarć nowych placówek handlowych. NASZ SKLEP obecnie liczy 3543 placówki, razem z siecią LIVIO ponad 5700 placówek franczyz SPECJAŁ.

W miejscowości Przędziel, nieopodal Rudnika nad Sanem Grażyna i Wojciech Małek uruchomili w połowie kwietnia już czwarty sklep we współpracy z siecią Nasz Sklep, a trzeci we franczyzie Delikatesów Premium. Na 130 m2 powierzchni handlowej szczególną uwagę konsumentów przyciągają doskonale zaopatrzone stoiska mięsno-wędliniarskie oraz owocowo-warzywne. W ofercie handlowej znalazł się bogaty wybór produktów, w tym także bardzo poszukiwany asortyment wyrobów lokalnych.

Koniec ubiegłego i początek bieżącego roku obfitował w wiele otwarć Delikatesów Premium na terenie całego kraju. W Krośnie przy ulicy Mickiewicza uruchomiono kolejne, czwarte już Delikatesy Premium, których właścicielem jest Sławomir Łańczak. Placówka posiada ponad 180 m2 powierzchni handlowej i jest po generalnym remoncie z zastosowaniem standardów Premium. Pan Sławek w swojej ofercie stawia na stoiska ze świeżą żywnością,  a w szczególności stoisko mięsno-wędliniarskie.

 

Ruszają kolejne placówki handlowe sieci Delikatesy Premium. Na początku września uruchomiono sklepy w Przychojcu na Podkarpaciu i w Mnichowie w Świętokrzyskiem.

W pierwszej połowie maja ruszyły kolejne placówki handlowe pod szyldem Delikatesy Premium. PSH Nasz Sklep skutecznie rozwija swój koncept nowoczesnej franczyzy.

We wsi Turobin w powiecie biłgorajskim uruchomiono sklep pod szyldem Delikatesy Premium. Położona przy rynku placówka Katarzyny Podolak-Dąbkowskiej oferuje ok. 5 tys. artykułów spożywczych na 120 m2 powierzchni handlowej. 

Pod koniec lutego ruszył pierwszy sklep Delikatesy Premium na kielecczyźnie. Licząca 110 m2 powierzchni handlowej placówka należąca do Jerzego Bujnowskiego położona jest w Rzepinie w gminie Pawłów w województwie świętokrzyskim. 

Strony

X