Jesteś tutaj

Już wkrótce Vi edycja konkursu "Odśwież swój sklep"

WKRÓTCE VI EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU DLA NIEZALEŻNYCH HANDLOWCÓW "ODŚWIEŻ SWÓJ SKLEP"

Wyższe obroty w sklepie!
Większa liczba zadowolonych klientów!
Lepsza ekspozycja asortymentu!

Zachęcamy do udziału w VI edycji autorskiego ogólnopolskiego konkursu dla niezależnych detalistów branży FMCG „Odśwież Swój Sklep”. „Poradnik Handlowca” wraz z partnerami konkursu w minionych latach całkowicie odświeżył już 5 sklepów spożywczych na terenie Polski. Placówki po remodelingu działają w Andrychowie, Poznaniu, Przywidzu, Sanoku i Krakowie. To właśnie Państwa sklep może być następny!

Anna Stawiarska powiedziała: Dzięki wprowadzonym zmianom obroty mojego sklepu wzrosły o kilkanaście procent. Mogę powiedzieć obiektywnie, że część kategorii bardziej skorzystała na modernizacji wnętrza, część nieco mniej. Najważniejsze, że klienci w pełni zaakceptowali zmiany, jeszcze do tej pory zdarzają się osoby, które z uznaniem wyrażają się o nowym wyglądzie „Puchatka”. Klienci najbardziej chwalą nowy układ sklepu, ponieważ obecnie większość produktów jest bardziej widoczna, a w dodatku jest więcej przestrzeni. Sklep wygląda obecnie nowocześnie, „marketowo”. Zyskałam też wielu nowych klientów, którzy najpierw
zajrzeli z ciekawości, a teraz regularnie robią u mnie zakupy. Dlatego zachęcam handlowców do wzięcia udziału w kolejnym konkursie. W moim przypadku jeden z klientów powiedział wręcz, że takie zmiany to powinnam wprowadzić już 5 lat temu.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Laureatkami głównej nagrody zostały Panie Jolanta i Ewa Święszek, właścicielki Sklepu Spożywczo-Przemysłowego „Delikatesik” z Krzeszowic. Gratulujemy!

Przenoszenie określonych dowodów księgowych na informatyczne nośniki danych będzie możliwe przed zatwierdzeniem sprawozdania finansowego.

X