Jesteś tutaj

Advertisement

Trzy nowości produktowe w portfolio Jacob’s Creek

Australijski producent wina stworzył trzy zupełnie nowe kompozycje smakowe, dedykowane polskiemu konsumentowi. Na półkach sklepowych pojawiły się już czerwone półwytrawne Shiraz Grenache, białe półwytrawne Sauvignon Blanc oraz czerwone półsłodkie Merlot Shiraz. Nowości w ofercie Jacob’s Creek będą dostępne tylko na polskim rynku.

Jacob’s Creek to australijska marka wina, dystrybuowanego w Polsce przez Dobry Wybór sp. z o.o. sp.k.  Specjalnie na potrzeby polskiego rynku i zgodnie z oczekiwaniami konsumentów, producent wprowadził trzy zupełnie nowe warianty smakowe win.

 - Czerwone półwytrawne Shiraz Grenache, białe półwytrawne Sauvignon Blanc oraz czerwone półsłodkie Merlot Shiraz mają trafić w gusta Polaków oraz zaspokoić ich oczekiwania, co do win z kategorii premium. Tym samym portfolio win Jacob’s Creek będzie liczyło czternaście produktów, w tym trzy nowości dostępne tylko na polskim rynku – mówi Iwona Michałowicz, Senior Brand Manager Jacob’s Creek.

Czerwone półwytrawne wino Shiraz Grenache, o soczystym delikatnym smaku z wyraźnie wyczuwalną nutą dojrzałych wiśni, czekolady oraz aromatycznych przypraw idealnie wpisuje się zarówno w zimne popołudnia, jak i spotkania w gronie najbliższych przyjaciół.

Białe półwytrawne Sauvignon Blanc to cytrusowe aromaty zwieńczone subtelnym finiszem, doskonale współgrające ze świeżymi owocami.

Czerwone półsłodkie Merlot Shiraz to trzecia propozycja z nowości wprowadzonych przez producenta. Jego aromaty malin oraz leśnych owoców uwodzą swoją delikatnością oraz znakomicie uzupełniają się z ostro przyprawionymi daniami.

Sugerowana cena rynkowa 27 zł.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Hochland przedstawia nowy kubek topiony, który znajdzie się w sprzedaży już w sierpniu. Nowość charakteryzuje się samymi atutami: silny shelf impact, atrakcyjny design, nowy, innowacyjny kształt, wyrazisty smak sera i najbardziej znana marka serów w Polsce.

Marka Helio przygotowała dla konsumentów fistaszki, czyli orzeszki arachidowe prażone w łupinie w opakowaniu 250 gram oraz ziarno sezamu w opakowaniu 200 gram.

X