Jesteś tutaj

Chrupiące batony proteinowe feel FIT PROTEIN35%

feel FIT PROTEIN35% to wysokiej jakości batony proteinowe, które zawierają aż 35% białka w batonie i nie zawierają dodanego cukru. Minimalna ilość cukru (1,2 -1,8g cukru w batonie) wynika jedynie z naturalnie występujących składników, takich jak mleko, kokos, kakao. Batony posiadają wysoką zawartość błonnika, a w połączeniu z dużą ilością białka, zapewniają energię i sytość na dłużej. Co więcej, nie ma w nich ani tłuszczów utwardzonych ani trans.

Batony idealnie sprawdzają się jako zdrowa i pożywna przekąska w ciągu dnia. Dedykowane są dla każdego, kto potrzebuje nagłego i zdrowego uzupełnienia energii oraz zaspokojenia głodu.  Sprawdzają się w każdym momencie dnia, nie tylko po treningu.

Batony proteinowe feel FIT PROTEIN35% wyróżniają się trzema pysznymi smakami - waniliowym, kokosowym i karmelowym oraz wyjątkowo chrupiącą konsystencją.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Marka feel FIT to marka, która powstała na bazie doświadczeń jej właścicieli. Przez 4 lata zajmowali się oni dystrybucją zdrowych przekąsek, głównie proteinowych, budując półki z tymi produktami w strefie ze zdrową żywnością w dużych sieciach sklepów.

feel FIT Kulki proteinowe to chrupiące wafelki otoczone wiórkami kokosowymi z białkowym kremem o delikatnej konsystencji i kokosowym smaku z migdałem w środku. Teraz Milenialsi mogą sięgnąć po ich ulubione słodycze bez wyrzutów sumienia. Kokosowe praliny feel FIT są źródłem białka i błonnika oraz nie mają dodanego cukru. 

X