Jesteś tutaj

Złote Misie od HARIBO w opakowaniach z dedykacjami

Marka HARIBO wprowadziła na rynek wyjątkową edycję kultowych żelek Złote Misie w opakowaniach z unikalnymi dedykacjami. Na dostępnych już w sklepach, specjalnych opakowaniach Złotych Misiów znajduje się 8 wyjątkowych dedykacji, które nawiązują do motta marki: „HARIBO smak radości dla dzieci i dorosłych”.

Złote Misie z dedykacją to doskonały sposób, aby dzieląc się żelkami HARIBO, przekazać bliskiej osobie wybraną wiadomość: Słodkie dzięki, Uśmiechnij się, Sam wiesz za co, Przepychota dla Ciebie czy Owocaśnego dnia! Żelki Haribo można także wręczyć jako Miśki na szczęście lub z przekazem Weź jednego do ściskania! Wśród dedykacji znajdziemy także przekaz: Z okazji braku okazji, bo dzięki HARIBO można dzielić się radością każdego dnia! Nie trzeba szukać specjalnego pretekstu, by obdarować bliską osobę.

HARIBO to smak radości zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, dlatego warto pamiętać o unikalnych opakowaniach z dedykacjami podczas zbliżających się Walentynek czy Dnia Kobiet.

Złote Misie to najbardziej rozpoznawalny produkt HARIBO. Te różnokolorowe żelki w 6 smakach z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Złote Misie HARIBO od lat postrzegane są jako synonim żelek. Uwielbiają je zarówno dzieci, jak i dorośli.

Dedykacje na opakowaniach Złotych Misiów HARIBO stanowią wyróżnik marki na rynku, zachęcając do wyboru produktu. Żelki są bowiem doskonałym pomysłem na drobny prezent. Unikalna dedykacja na opakowaniu zachęca do dzielenia się Złotymi Misiami HARIBO, sprawiając, że stają się miłym upominkiem niezależnie od okazji.

Żelki Złote Misie HARIBO z unikalnymi dedykacjami dostępne są od stycznia 2020 r. w opakowaniach 100 g i 200 g.

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Data wydarzenia: 
2014-01-09

Do końca lutego br. potrwa kampania telewizyjna serów twarogowych Hochland – plastrów i krążków. Kampania będzie realizowana w największych stacjach telewizyjnych oraz w stacjach tematycznych, podczas godzin największej oglądalności. Przygotowano także wsparcie w punktach sprzedaży.

Data wydarzenia: 
2014-01-30

Almette z kolorowym pieprzem zdobywa wciąż nowych fanów, a sprzedaż dynamicznie rośnie. W lutym br. Almette z kolorowym pieprzem inspirować będzie nie tylko w telewizji (w największych stacjach telewizyjnych oraz w stacjach tematycznych) i prasie, ale klienci największych sieci handlowych otrzymają książeczki z przepisami na bazie serka Almette. Autorką inspiracji Almette jest Joanna Matyjek, miłośniczka prostych przepisów i naturalnego jedzenia, prowadzi popularny blog kulinarny „Odczaruj Gary".

X