Jesteś tutaj

Rośnij zdrowo – wspólna akcja Bakalland i BARTEK

Z okazji początku wiosny Bakalland oraz marka obuwia dziecięcego BARTEK przygotowały dla swoich klientów pożywny upominek. Do każdego zakupu w sklepach BARTEK dodawana jest przekąska w postaci batonów BA! KIDS o smaku Jabłko&Cynamon. To doskonała forma przekąski, którą można zabrać z sobą na pierwszy wiosenny spacer lub spakować do szkolnego plecaka.

Wiosną rodzice szczególną uwagę poświęcają nie tylko wyborowi odpowiedniego obuwia dla najmłodszych, ale również sięgają po przekąski, które dostarczą dzieciom niezbędnych składników odżywczych. Wychodząc naprzeciw potrzebom rodziców, aby ułatwić im te często trudne wybory, marki Bakalland i BARTEK połączyły siły i przygotowały dla swoich klientów wiosenną niespodziankę. Od początku kwietnia na kupujących buty w sklepach Bartek czeka pyszna i pożywna niespodzianka od Bakalland – baton dedykowany dzieciom BA! KIDS. Promocja trwa do wyczerpania zapasów i obowiązuje zarówno w sklepach stacjonarnych sieci BARTEK w całej Polsce, jak i w sklepie internetowym na www.bartek.com.pl.

Batony Bakalland BA! KIDS występują w dwóch popularnych smakach: Jabłko&Cynamon oraz Kakao&Mleko. To pełnowartościowa przekąska dla dzieci, która w swoim składzie ma pełne ziarna zbóż, dlatego jest cennym źródłem błonnika. Chrupiące zboża z dodatkiem mleka, jabłek oprószone nutą cynamonu stanowią smaczną, pożywną przekąskę, która bez trudu zmieści się do szkolnego plecaka. Co więcej, batoniki te nie zawierają utwardzonych tłuszczów i syropu glukozowego.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Produkty impulsowe służące zaspokojeniu nagłego głodu, sprzedawane są w małych opakowaniach, mieszczących porcję do zjedzenie „na raz”. Producenci kładą szczególny nacisk, aby zawierały idealną ilość ulubionego produktu, która zaspokoi potrzeby konsumenta – w chwili nagłego głodu lub ochoty na małą przekąskę.

19 września br. ruszyła kampania „Prosto z serca” promująca kisiele z linii Owocowy kubek marki Delecta. Komunikacja w telewizji i działania w punktach sprzedaży potrwają do 30 października br.

X