Jesteś tutaj

Powrót energii w nowej kampanii Tigera

Nowa kampania Tiger Energy Drink przypomina życiową prawdę, że tylko ci, którzy po upadkach wciąż wstają i niestrudzenie próbują jeszcze raz, mogą liczyć na epickie zwycięstwa. Spot zarazem eksponuje główne hasło marki „Power is back” oraz rolę napoju Tiger w motywowaniu do podejmowania wysiłku.

Spot przedstawia szereg potknięć, slapstickowych upadków, bolesnych pomyłek i popularnych w Internecie wielkich sportowych „faili”. Obrazom towarzyszy głos lektora, który niczym motywacyjny mówca wychwala mistrzów, czyli tych którzy pomimo swoich potknięć i błędów nie przestają się starać i próbują udowodnić, że w końcu im się uda... Marka zwraca uwagę na to, co być może nie wszyscy dostrzegają: właśnie oni, wytrwali w treningach, nieidealni… finalnie zwyciężają. Takich mistrzów wspiera Tiger Energy Drink. W finale bohater z pierwszych scen odnosi „epickie zwycięstwo” – udaje mu się wykonać na motocyklu fantastyczny trik, którego się uczył.

W nowej kampanii Tiger utrzymuje swój energetyczny i humorystyczny styl, jednak tym razem skupia się też na czymś naprawdę ważnym – na motywowaniu do rozwoju, niepoddawania się i ciągłego pokonywania samego siebie, na przekór trudnościom. Wieńczące spot hasło „Power is back” przypomina, że napój energetyczny Tiger zawsze dodaje energii właśnie wtedy, gdy trzeba spróbować jeszcze raz , aby finalnie zwyciężyć.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Tiger dla swoich kreatywnych fanów przygotował wyjątkowy konkurs, w którym można stać się częścią jego tygrysiej ekipy i wygrać duże pieniądze. Tygrys liczy na umiejętności i pomysłowość utalentowanych studentów, którzy doskonale wiedzą, co znaczy porządna dawka energii.

„TIGER Budzik” to mobilna aplikacja budzikowa dostępna dla użytkowników systemu IOS oraz Android. Tygrys w dżungli, kot, medytujący, buddyjscy mnisi i kilkadziesiąt innych dźwiękowych propozycji zapewni użytkownikom „TIGER Budzik” niepowtarzalne poranki.

X