Jesteś tutaj

Lody Koral komentują Mistrzostwa 2018 #tu i teraz

W szczycie sezonu lodowego rozpoczęła się akcja marketingowa producenta mrożonych przysmaków z Nowego Sącza, nawiązująca do Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Rosji. Jej gwiazdą jest brand hero marki, Chłodzimierz.

Zabawna i sympatyczna kulka lodów o imieniu Chłodzimierz, znana z zeszłorocznej odsłony wakacyjnej kampanii lodów Koral „Pogromcyupalu.pl”, obecnie gwiazda Snapchata marki, powraca w wielkim stylu. Do dyspozycji ma studio piłkarskie Korala #Tu i teraz, z którego komentuje na żywo przebieg meczów, informuje o nadchodzących wydarzeniach oraz oferuje wspólne piłkarskie emocje. W studiu nie zabraknie pełnego emocji i nagród konkursu, dobrej zabawy i oczywiście lodów. Oprócz tego będzie można również powspominać dawne edycje mistrzostw w piłce nożnej i przypomnieć sobie kultowe wpadki komentatorów sportowych.

Komunikacja mistrzostw #Tu i teraz odbywa się w specjalnie utworzonej i administrowanej przez Chłodzimierza grupie na Facebooku „Ekipa Chłodzimierza #tuiteraz” oraz na Snapchacie marki Koral, gdzie będzie można zobaczyć materiały zza kulis. Akcja wykorzystuje najnowsze trendy w komunikacji w social mediach oraz popularność i preferencyjne traktowanie grup dyskusyjnych przez samego Facebooka. Wpisuje się również w tegoroczną strategię marketingową marki przebiegającą pod hasłem „Pora na Koral #tu i teraz”.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Przed nami wielkie emocje! 32 reprezentacje z całego świata, 64 mecze i kilkadziesiąt godzin spędzonych na kibicowaniu ulubionym drużynom. Jesteście gotowi? Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 tuż, tuż! To wielkie wydarzenie dla każdego prawdziwego kibica, na które trzeba się dobrze przygotować. Koszulki z numerami ulubionych piłkarzy, szaliki, harmonogram meczów, znajomi i… przekąski. Takie wydarzenia wymagają odpowiednich smakołyków, dlatego firma HELIO przygotowała nową, limitowaną edycję Bakalii Kibica, które idealnie wpasują się w klimat mistrzowskich rozgrywek na stadionach. Limitowana seria bakalii HELIO powiększona została o gratisową ilość produktu aby każdy klient poczuł się wygrany.

W Kielnarowej pod Rzeszowem trwa konferencja marketingowa InternetBeta, łącząca środowiska związane z Internetem i nowymi technologiami. Chwil relaksu dostarcza uczestnikom partner konferencji - producent lodów, PPL Koral.

X