Jesteś tutaj

„Kielecki” w butelce

Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem” poleca swój flagowy wyrób – Majonez Kielecki, tym razem w plastikowej butelce. Produkt ten doskonale sprawdzi się nie tylko w roli przyprawy. Dzięki poręcznemu opakowaniu z dozownikiem apetycznie ozdobi m.in. grillowe specjały takie, jak sałatki oraz pieczone mięsa. Co więcej, dekorowanie dań „Kieleckim” w plastikowej butelce może stać się ciekawą, rodzinną zabawą. Majonez Kielecki w plastikowym opakowaniu nie zawiera substancji konserwujących, a jego charakterystyczny smak oraz gęsta, kremowa konsystencja gwarantują urozmaicenie wielu potraw.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Istnieją takie produkty, które łączą pokolenia. Bez wątpienia jednym z nich jest również Majonez Kielecki lekki. Ma zbliżony smak do słynnego, tradycyjnego Majonezu Kieleckiego, a w swoim lekkim wydaniu idealnie wpisuje się w modny, zdrowy tryb życia.

Jeśli organizuje się domową imprezę sylwestrową, nie może na niej zabraknąć dobrego jedzenia – idealnie dopasowanego do okazji i oczywiście smacznego. W tym roku WSP Społem proponuje menu przekąskowe. Sprawdzi się podczas szalonej zabawy, a do tego będzie urozmaicone.

X