Jesteś tutaj

,,Gotuj z Hochland” – nowy konkurs promocyjny!

Wraz z początkiem września wystartował nowy konkurs promocyjny pod hasłem „Gotuj z Hochland”. Konkurs prowadzony będzie na terenie całej Polski, w placówkach handlowych prowadzących sprzedaż serów kremowych marki Hochland. Wszystkie szczegóły konkursu dostępne są stronie www.gotujzhochland.pl.

Aby wziąć udział w Konkursie należy do końca września dokonać zakupu jednego z Produktów Promocyjnych, obejmującego co najmniej jedno opakowanie dowolnego sera kremowego marki Hochland. Następnie trzeba wykonać zadanie konkursowe polegające na przygotowaniu dania na podstawie przepisu znajdującego się na stronie internetowej www.gotujzhochland.pl lub na stronie www.kremowe.hochland.pl, oraz wykonać zdjęcie przygotowanego dania i załadować je na stronie internetowej www.gotujzhochland.pl. Wraz ze zgłoszonym zdjęciem należy podać jego tytuł, nadany przez Uczestnika. Zadanie konkursowe powinno być wykonane w sposób kreatywny i ciekawy. Kolejnym krokiem jest dokonanie w terminie prawidłowego zgłoszenia do udziału w Konkursie.

Komisja Konkursowa dokona wyboru 10 najbardziej kreatywnych i najciekawiej wykonanych (zdaniem Komisji) Zadań Konkursowych podczas posiedzeń Komisji, spośród wszystkich zgłoszeń dokonanych w terminie od 01.09.2019 roku do 30.09.2019 roku. Nagrodami w konkursie jest 10 zestawów marki SMEG, które składają się z czajnika z regulacją temperatury, tostera na 2 kromki i blendera.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Wkrótce startuje dystrybucja kalendarzy Hochland Polska 2018. W tym roku producent postawił na kalendarze biurkowe które są pomysłem na ukoronowanie 11-tej edycji konkursu fotograficznego ogłoszonego wśród pracowników, tym razem pod hasłem “Hochland WARTOŚCI”.

Firma Hochland Polska zaplanowała nową promocję konsumencką z okazji zbliżającego się Mundialu w Brazylii. Idea promocyjna - „Ty też baw się dobrze podczas Mundialu” – idealnie wpisuje się w atmosferę Mundialu, a hasło – „Jeśli piłka przesłoniła mu oczy strzel focha i wyląduj w Brazylii” – w pełni oddaje sportowego ducha rywalizacji!

X

Przeczytaj również