Jesteś tutaj

Lipcowy numer „Poradnika Handlowca” już dostępny

Najnowszy, lipcowy numer „Poradnika Handlowca” trafił już do naszych Czytelników. Polecamy lekturę artykułów dotyczących takich zagadnień, jak split payment czy przyszłość e-handlu w branży FMCG. Zainteresowaniem handlowców zapewne cieszyć się będą artykuły o zatowarowaniu strefy kasy, bo to miejsce w każdym sklepie generuje wysokie zyski. Z wizytą reporterską byliśmy tym razem w Skierniewicach. Handlowców zapraszamy do udziału w 9. już edycji popularnego konkursu „Odśwież Swój Sklep”. W numerze zamieszczamy kupon z pytaniami konkursowymi. Ponadto polecamy nasze stałe rubryki: felieton Jana Marii Rokity, porady prawne oraz nowości rynkowe. Życzymy przyjemnej lektury!

Kategoria: 

Podobne artykuły

Zachęcamy do lektury najnowszego numeru „Poradnika Handlowca”. Tradycyjnie powinny Państwa zainteresować tzw. tematy z życia wzięte. Tym razem polecamy m.in. artykuł o kradzieży w Lidlu, czy artykuł o nieszczęściu, jakie spotkało jednego z handlowców, któremu podpalono sklep. Kontynuujemy również cykl „100 lat handlu w Polsce 1918-2018”, tym razem skupiając się na okresie powojennym do momentu transformacji ustrojowej w 1989 r. Ostatnia część za miesiąc.

Z przyjemnością informujemy, że ukazał się listopadowy numer „Poradnika Handlowca”. Publikujemy w nim część najnowszych badań TRM Nielsen listopad 2018, zgodnie z którymi nasz tytuł nadal jest najlepszy na rynku prasy handlowej w Polsce. Warto również zwrócić uwagę na interesujące artykuły, m.in. o kanale hurtowym cash&carry, o wpływie wolnych niedziel w handlu na rynek stacji benzynowych, czy kończący cykl ostatni artykuł o 100-leciu handlu w Polsce, opisujący okres od transformacji ustrojowej w 1989 r. do chwili obecnej. Właścicieli sklepów na pewno zainteresuje obszerny raport poświęcony sprzedaży produktów FMCG w okresie poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia. To czas, w którym sklepy osiągają największe zyski. Na jakie produkty postawić, jak zagospodarować sale sprzedaży – taka wiedza z pewnością okaże się – obok danych rynkowych – bardzo przydatna. Z reporterską wizytą byliśmy tym razem w okolicach Lichenia, by sprawdzić, jaki wpływ na miejscowy handel ma obecność dużego sakralnego obiektu. Ponadto polecamy nasze stałe rubryki: felieton Jana Marii Rokity, sport w FMCG, nowości produktowe oraz porady prawne. Życzymy miłej lektury!

X