Jesteś tutaj

Lipcowy numer „Poradnika Handlowca” już dostępny

Najnowszy, lipcowy numer „Poradnika Handlowca” trafił już do naszych Czytelników. Polecamy lekturę artykułów dotyczących takich zagadnień, jak split payment czy przyszłość e-handlu w branży FMCG. Zainteresowaniem handlowców zapewne cieszyć się będą artykuły o zatowarowaniu strefy kasy, bo to miejsce w każdym sklepie generuje wysokie zyski. Z wizytą reporterską byliśmy tym razem w Skierniewicach. Handlowców zapraszamy do udziału w 9. już edycji popularnego konkursu „Odśwież Swój Sklep”. W numerze zamieszczamy kupon z pytaniami konkursowymi. Ponadto polecamy nasze stałe rubryki: felieton Jana Marii Rokity, porady prawne oraz nowości rynkowe. Życzymy przyjemnej lektury!

Kategoria: 

Podobne artykuły

Najnowszy majowy numer „Poradnika Handlowca” jest już dostępny, a w nim wiele interesujących artykułów. Wracamy m.in. do tematu sprzedaży alkoholu w sklepach w godzinach nocnych, zastanawiamy się także, jakie korzyści uchwalona Konstytucja biznesu przyniesie przedsiębiorcom, jak RODO wpłynie na popularne w sieciach handlowych programy lojalnościowe. Wydłużony majowy weekend rozpoczął tradycyjnie sezon grillowy, stąd w numerze kilka artykułów związanych tematycznie z grillem. Ponadto polecamy nasze stałe rubryki: felieton Jana Marii Rokity, reportaż (tym razem z Sulechowa), sport w FMCG, nowości rynkowe i porady prawne. Życzymy przyjemnej lektury!

Najnowszy, wrześniowy numer „Poradnika Handlowca” jest już u Czytelników. Do lektury zachęca ciekawa tematyka artykułów. Czy placówki handlowe mniejszych formatów przeżywają okres dynamicznego rozkwitu – dzięki jakim atutom mogą one obecnie skutecznie konkurować na rynku i za co głównie cenią je polscy konsumenci?

X