Jesteś tutaj

Kompania Piwowarska gotowa na sezon

30 stycznia br. podczas corocznej konferencji Kompania Piwowarska zaprezentowała przed głównymi partnerami handlowymi kierunki strategii dla całej kategorii oraz plany dotyczące marek, wytyczone na najbliższe miesiące. Spotkanie było też okazją do pochwalenia się tegorocznymi nowościami. Całość utrzymana była w konwencji piłkarskiego zgrupowania pod hasłem „Kompania Mistrzów”.

Zgromadzonych gości powitał Prezes spółki Andrew Highcock, zaś wiceprezesi firmy – Iwona Doktorowicz-Dudek oraz Michał Mrowiec przedstawili kierunki działania Kompanii Piwowarskiej na rok 2018. O szczegółach działań opowiedzieli Dyrektorzy Marek, m.in. Tycjan Lewandowski, Aleksandra Borycka, Karolina Kulinek-Łatka. Bardziej wyczerpujące informacje na temat nowości Kompanii Piwowarskiej na rok 2018 zaprezentujemy wkrótce. Redakcja "Poradnika Handlowca" i "Poradnika Restauratora" była obecna na tym wydarzeniu.

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Mimo że dopiero rozpoczęły się wakacje, Trzeźwobus Kompanii Piwowarskiej zdążył już przemierzyć 1/3 swojej trasy po Polsce. W międzyczasie edukował na temat odpowiedzialnego spożycia i bezpiecznej jazdy nie tylko miłośników dobrej muzyki, ale także zapalonych kierowców znanych ze szklanego ekranu.

Kierowca, który wsiada za kółko tylko wtedy, gdy jest trzeźwy; kobieta, która w czasie ciąży rezygnuje z procentów; dorosły, który nie kupuje nieletnim alkoholu – wszyscy oni są mądrzy i dumni ze swojej postawy. 

X