Jesteś tutaj

Konferencja PIH o zamiennikach papierosów

Polska Izba Handlu zaprasza na konferencję prasową pt.: „Prawo nie pozwala informować konsumentów o mniej szkodliwych zamiennikach papierosów”, która odbędzie się 15.05.2018, o godz. 11.00 w Centrum Prasowym PAP na ul. Brackiej 6/8 w Warszawie.

Konsumenci chcą być informowani o mniej szkodliwych zamiennikach papierosów, ale obecne prawo na to nie pozwala. Polska Izba Handlu zaprezentuje wyniki badania preferencji konsumenckich dotyczących informowania o produktach zawierających nikotynę. Polska Izba Handlu od wielu lat podkreśla konieczność zapewnienia konsumentom prawa do informacji. Obecne prawo zabrania sprzedawcom informować klientów o tym, że mogą skorzystać  z mniej szkodliwej alternatywy dla klasycznych papierosów popartą wiarygodnymi badaniami naukowymi.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Konferencja zorganizowana przez sieć sklepów Spar Polska odbyła się w dniach 27-28 października w hotelu Narvil w Serocku. Zebrali się na niej franczyzobiorcy oraz dostawcy i producenci współpracujący z siecią. W trakcie konferencji Prezes Zarządu SPAR Polska, Leszek Bać podsumował mijający rok, a także omówił najważniejsze plany i strategię dalszego rozwoju sieci w Polsce. Patronem medialnym wydarzenia był „Poradnik Handlowca”.

Pierwszego dnia lipca oddawany jest hołd „najlepszemu przyjacielowi człowieka”. Święto to mimo krótkiej tradycji cieszy się coraz większą popularnością wśród społeczeństwa. Detaliści nie powinni zostać obojętni na obchody tego szczególnego dnia dla psiaków oraz wszystkich miłośników zwierząt.

X