Jesteś tutaj

Dziecięcy Mleczny Piknik w Korycinie

W sobotę, 29 czerwca odbył się Dziecięcy Mleczny Piknik. Tym razem spotkanie miało miejsce w Korycinie, gdzie odbywał się XXVIII Półmaraton Mleczny. Na najmłodszych po raz kolejny czekała mleczna strefa, gdzie organizatorzy przygotowali wiele zabaw i niespodzianek, takich jak malowanie twarzy, mleczne kolorowanki i wiele, wiele innych. Dużym powodzeniem cieszyła się możliwość spróbowania swoich sił w dojeniu sztucznej krowy, która czekała w zagrodzie na wszystkich śmiałków. Nie obyło się również bez degustacji – młodzi sportowcy po wysiłku fizycznym jaki stanowił bieg mieli okazję odzyskać siły, posilając się świeżymi i zdrowymi produktami mlecznymi.

Projekt „Dziecięce mleczne pikniki” jest organizowany przez Polską Izbę Mleka i sfinansowany z Funduszu Promocji Mleka.

Źródło i foto: Polska Izba Mleka 

Kategoria: 

Podobne artykuły

„Fakty i mity o mleku” to cykl konferencji organizowanych przez Polską Izbę Mleka. W 2018 r. zaplanowano 10 spotkań na terenie całego kraju. Odbyły się one już w Toruniu oraz Warszawie. Poświęcone  byłoy wartościom, jakie niesie mleko i produkty mleczne oraz konsekwencjom ich niedoboru w diecie seniorów.

„Fakty i mity o mleku” to cykl konferencji organizowanych przez Polską Izbę Mleka.W 2018 r. zaplanowane jest 10 spotkań na terenie całego kraju. Konferencja odbyła się w Uzdrowisku Wojciech w Lądku Zdrój. Spotkania 17 i 18 sierpnia poświęcone  były wartościom, jakie niesie mleko i produkty mleczne oraz konsekwencjom ich niedoboru w diecie.

X