Jesteś tutaj

Zabawa w rytmie Tymbarku na Open’erze

Jak co roku na Open’er Festiwal do Gdyni przybyły tysiące fanów muzyki, a wraz z nimi – Tymbark, który oczywiście przygotował dla wszystkich wyjątkową atrakcję. Ogromna strefa chillout’u zachęca do odpoczynku na wygodnych leżakach, orzeźwienia się owocowymi napojami i zaopatrzenia w unikalne festiwalowe gadżety – Tymbarkowe bandany i workoplecaki. W tej przestrzeni każdy festiwalowicz znajdzie miejsce dla siebie!

Imponująca strefa relaksu i zabawy to przestrzeń zainspirowana festiwalową atmosferą i  światowymi trendami panującymi obecnie na największych muzycznych wydarzeniach. Unikalny design, efektywne oświetlenie konstrukcji po zmroku oraz przestrzeń dostosowana do wymagań fanów muzyki to atrybuty, które sprawiają, że opensphere Tymbarku budzi ciekawość festiwalowiczów i pozwala im odpocząć oraz podładować swoje akumulatory przed kolejnymi koncertami. Energia Tymbarku napędza do zabawy!

Jak co roku w sezonie festiwalowym, marka jest obecna na największych muzycznym eventach w Polsce. W czerwcu strefa Tymabrku była obecna na Orange Warsaw Festival, a w sierpniu zagości na Kraków Live Festival.  

 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Open’er Festival to obowiązkowy punkt na letniej mapie wydarzeń muzycznych. W tym roku po raz kolejny nie mogło na nim zabraknąć Tymbarku. Marka jest tradycyjnie obecna na największych wakacyjnych festiwalach, zachęcając do wspólnej zabawy, jak również do relaksu i odpoczynku w przerwach między koncertami w specjalnej strefie chillout.

Tam, gdzie można spotkać największe gwiazdy światowego i polskiego formatu, posłuchać fantastycznej muzyki i cieszyć się wyjątkową atmosferą… nie może zabraknąć Tymbarku, który gwarantuje owocowe orzeźwienie na letnich festiwalach. Już w najbliższy weekend Tymbark doda smaku zabawie w rytmie Kraków Live Festival.

X

Przeczytaj również