Jesteś tutaj

Turniej sponsorowany przez Tymbark otrzymał nagrodę DEMES

Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” , którego sponsorem od 11 lat jest firma Tymbark, został najlepszą inicjatywą promującą aktywne społeczeństwo – otrzymał Nagrodę Biznesu Sportowego DEMES. Nagrody zostały wręczone podczas XIII Gali Sportu i Biznesu, która odbyła się 23 marca na PGE Narodowym. Uroczystość ta odbyła się w ramach Forum Sportu i Biznesu SPORTBIZ – największego wydarzenia integrującego branżę sportową i biznesową w Europie Środkowo-Wschodniej. Podczas Gali uhonorowane zostały osoby, organizacje oraz projekty, które w 2016 roku wniosły szczególny wkład w rozwój polskiego sportu. Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” został wyróżniony w kategorii Aktywne Spoleczeństwo, która w tym roku zadebiutowała na tegorocznej gali. Organizatorem Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” jest Polski Związek Piłki Nożnej.

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Jak co roku na Open’er Festiwal do Gdyni przybyły tysiące fanów muzyki, a wraz z nimi – Tymbark, który  przygotował dla wszystkich wyjątkową atrakcję. Ogromna strefa chillout’u zachęca do odpoczynku na wygodnych leżakach, orzeźwienia się owocowymi napojami i zaopatrzenia w unikalne festiwalowe gadżety – Tymbarkowe bandany i workoplecaki. 

Reprezentant Polski Arkadiusz Milik oraz firma Tymbark przedłużyły współpracę przy Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.  Piłkarz będzie ambasadorem Turnieju, w którym sam grał w dzieciństwie.

X