Jesteś tutaj

Stock Polska i Beam Suntory dalej razem

Stock Polska i Beam Suntory zawarły 3-letnią umowę dystrybucji wyłącznej w Polsce, która przedłuża i rozszerza dotychczasową współpracę. Stock Polska od 2013 r. odpowiada za dystrybucję dużej części portfela produktów Beam Suntory. Od 1 stycznia 2017 r. Stock Polska będzie odpowiadał za dystrybucję wszystkich marek Beam Suntory dostępnych w Polsce. Od początku współpracy firma przyczyniła się do ponad dwukrotnego zwiększenia udziałów w rynku marek Beam Suntory z 2,5% do 6,5% (MAT). Dzięki konsolidacji całego portfela będzie mogła jeszcze efektywniej budować pozycję rynkową dystrybuowanych marek premium whisky. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

W czerwcu br. Marek Sypek dołączy do Stock Spirits Group w roli Dyrektora Zarządzającego na Polskę. Przejmie odpowiedzialność za Stock Polska i będzie prowadził działania z Warszawy. Zastąpi w tej roli Ian’a Croxford’a, który od stycznia 2015 pełni funkcję p.o. Dyrektora Zarządzającego w Polsce. W momencie objęcia stanowiska przez Marka Sypka w czerwcu, Ian powróci do roli Dyrektora Operacyjnego Grupy.

Przedstawiciele Stock Polska – dystrybutor Jim Beam – w dniach 11-13 czerwca br. w Barcelonie z rąk Freda Noe (prawnuka twórcy Jim Beama, który jest przedstawicielem siódmego pokolenia rodziny i Master Distillerem) odebrali nagrodę Make History.

X

Przeczytaj również