Jesteś tutaj

Kortez, Podsiadło i Zalewski na czele Męskie Granie Orkiestra

Już 14 lipca wystartuje dziewiąta trasa koncertowa Męskie Granie, w ramach której wystąpi najlepsza muzyczna reprezentacja w kraju. W tym roku sceną projektu, sponsorowanego przez markę Żywiec, zawładnie trio – Kortez, Podsiadło i Zalewski, które stanie na czele Męskie Granie Orkiestra. Artyści nagrali singiel „Początek”, do którego powstał oryginalny teledysk kręcony „na żywca”.

W tym roku na fanów trasy czeka nowa odsłona polskiego grania na najwyższym poziomie. Wszystko za sprawą zaangażowania artystów, którzy wniosą do projektu powiew świeżości. Obdarzony lekko szorstkim głosem Kortez, powracający po długiej przerwie Dawid Podsiadło i Krzysztof Zalewski, który nie tak dawno brawurowo zinterpretował utwory legendarnego Czesława Niemena, połączyli siły, stając na czele Męskie Granie Orkiestra. W zespole towarzyszą im Marcin Macuk, Olek Świerkot, Kuba Staruszkiewicz, Pat Stawiński i Andrzej Markowski.

Lista wykonawców na poszczególne koncerty zostanie podana już wkrótce. Wyłącznym sponsorem trasy Męskie Granie jest marka Żywiec.

Tego lata Męskie Granie zagra:

•             14 lipca – Poznań, Park Cytadela, Al. Armii Poznań

•             21 lipca – Katowice, Strefa Kultury, ul. Henryka Mikołaja Góreckiego 1

•             28 lipca – Wrocław, Pergola, ul. Wystawowa 1

•             4 sierpnia – Kraków, Centrum Sportu Parkowa (dawny Stadion Korony Kraków, ul. Parkowa 12 A)

•             11 sierpnia – Gdynia, Park Kolibki, 291

•             18 sierpnia – Warszawa, Forty Bema, ul. Jerzego Waldorffa

•             25 sierpnia – Żywiec, Amfiteatr pod Grojcem, ul. Grojec 50

Kategoria: 

Podobne artykuły

Znamy już drugą grupę artystów, którzy wystąpią podczas wakacyjnej trasy koncertowej Męskie Granie 2014. Na scenie pojawią się: Bokka, Grubson, Nosowska, Waglewski Fisz EMADE oraz gościnnie – Marek Dyjak. Wraz z ujawnionymi już wcześniej muzykami oraz zespołem Męskie Granie Orkiestra zagrają podczas sześciu koncertów, których wyłącznym sponsorem jest marka Żywiec.

Poznań, Katowice, Wrocław, Kraków, Gdynia, Warszawa i Żywiec – oto miasta, które w tym roku odwiedzi trasa koncertowa Męskie Granie sponsorowana przez markę Żywiec. Tegoroczna edycja wystartuje 14 lipca w Poznaniu, a finałowy koncert zaplanowany jest na 25 sierpnia w Żywcu.

X