Jesteś tutaj

Konferencja Wawel „Dobre składniki”

W dniu 17 października odbyła się konferencja prasowa marki Wawel – innowacyjny projekt „Dobre składniki”. Przyświecało jej hasło: „Czujesz się dobrze, czynisz dobrze”.

Wynika z niego , że kiedy ma się dobry nastrój to jest się dobry dla innych.

Przedstawiciele marki oraz eksperci przybliżyli temat dobrych składników stosowanych w firmie tworząc dobre słodycze , oraz co znaczy być dobrym. Wawel to wyjątkowe słodycze produkowane w oparciu o dobre składniki , dobrej jakości.

Wawel czyni również dobro wspierając swoimi inicjatywami i zaangażowaniem społecznym pięć organizacji pożytku publicznego.

Kategoria: 

Podobne artykuły

10 maja wystartował konkurs Fundacji „Wawel z Rodziną”, w którym w ramach nagrody na rozdysponowanie czeka pula środków finansowych. Instytucje zajmujące się pracą z dziećmi mogą zdobyć dofinansowanie na realizację nowoczesnych projektów edukacyjnych. Wystarczy, że zgłoszą swój pomysł na to, jak w innowacyjny sposób rozwijać zainteresowania, pasje i talenty dzieci.

Wawel wyłonił zwyciężczynię konkursu „Słodkie Filmowe Inspiracje”. Najbardziej kreatywną oraz pomysłową pracę konkursową nadesłała 13-letnia Ania z Domu Dziecka w Cieszynie. W nagrodę wraz z koleżankami i kolegami zwiedzi fabrykę Wawel i Alvernia Studios pod Krakowem.

X