Jesteś tutaj

Advertisement

Jeronimo Martins Polska zaprasza na płatne praktyki letnie

Trwają ostatnie tygodnie rekrutacji do Programu Praktyk Letnich w Jeronimo Martins Polska, właściciela sieci sklepów Biedronka. W tegorocznej edycji doświadczenia zawodowe w trakcie wakacyjnych praktyk w strukturach firmy będzie mogło zdobyć ponad 60 studentów. Każdy z nich będzie otrzymywał wynagrodzenie. Zgłoszenia na większość ofert można przesyłać do 12 kwietnia br. Do programu Praktyk Letnich w Jeronimo Martins Polska mogą aplikować studenci uczelni wyższych, zainteresowani uzupełnieniem wiedzy akademickiej o rzeczywiste doświadczenia biznesowe. Firma przygotowała ponad 60 ofert praktyk w Biurze Głównym w Warszawie oraz biurach regionalnych i centrach dystrybucyjnych sieci Biedronka w całym kraju. Praktyki realizowane są w miesiącach letnich – od czerwca do września.

Wybrani w rekrutacji kandydaci dołączą do różnorodnych działów firmy, m.in. zakupów, operacyjnego, administracji, BHP, IT, kontrolingu, czy komunikacji wewnętrznej oraz spraw korporacyjnych. W związku z tym do udziału w programie mogą zgłaszać się osoby już od pierwszego roku studiów, niezależnie od kierunku. Kluczowymi cechami poszukiwanymi u studentów są: nastawienie na rozwój, samodzielność, łatwość nawiązywania kontaktów, zaangażowanie oraz zainteresowanie obszarem, w jakim chce się odbyć praktyki. Specjalistyczna wiedza i doświadczenie nie są wymagane.

Zrekrutowane osoby rozpoczną Program Praktyk Letnich od szkolenia, podczas którego będą miały okazję zintegrować się oraz lepiej poznać firmę i obszary jej działania. Praktyki są płatne, a praktykanci mogą liczyć na pracę pod okiem opiekunów oraz na realizację samodzielnych projektów. Staż w Jeronimo Martins jest także doskonałą okazją do budowania sieci kontaktów, które mogą zaprocentować na przyszłej drodze zawodowej kandydatów. Odbycie praktyk zostanie potwierdzone certyfikatem. Szczegóły dotyczące wakacyjnych programów dla studentów można znaleźć na stronie internetowej: www.karierawjm.pl.

Firma Jeronimo Martins Polska to obecnie największy prywatny pracodawca w Polsce, który od wielu lat realizuje programy talentowe dedykowane zarówno studentom, absolwentom, jak i osobom posiadającym pierwsze doświadczenia zawodowe. Oprócz Programu Praktyk Letnich oferuje także: Management Trainee Program – Program Menedżerski, przeznaczony dla młodych osób po studiach, przygotowujący ich do objęcia stanowisk menedżerskich w strukturach Grupy Jeronimo Martins, czy program Liga Ekspertów – Program Rozwoju Specjalistów, skierowany do osób, posiadających wizję własnego rozwoju zawodowego i chcących zostać ekspertami w swojej dziedzinie zainteresowań.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Powodem tej decyzji jest niesatysfakcjonująca wysokość dochodów – - Zdecydowaliśmy, że przyszłość biznesu margaryny jest obecnie poza grupą – ogłosił prezes Paul Polman. W 2015 r. produkcja margaryny przeniesiona została do osobnej spółki i zdecydowano o „rozpoczęciu procesu sprzedaży lub wyprowadzenia z grupy” tego biznesu. 

Trwa dobra passa Kompanii Piwowarskiej w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu. W opublikowanym właśnie VIII Rankingu Odpowiedzialnych Firm KP zajęła drugie miejsce w klasyfikacji generalnej. Ponadto drugi rok z rzędu została liderem zestawienia branżowego w kategorii „Dobra konsumpcyjne”.

X