Jesteś tutaj

Colian wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Colian kolejny już raz zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W tym roku na licytacje firma przekazała trzy Grześki o imponujących rozmiarach. Wafle o wadze prawie 5 kg i długości 1 m będą licytowane w Bydgoszczy, Kaliszu i Warszawie.

23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to kolejna wyjątkowa okazja, by pomagać innym. W tym roku fundacja zbiera środki na podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz na godną opiekę medyczną seniorów. Całkowity dochód z licytacji zostanie przekazany na konto WOŚP.

Kategoria: 

Podobne artykuły

10 - 16 maja br. Colian będzie Złotym Sponsorem 54. edycji Festiwalu Sztuki Aktorskiej, który odbędzie się w Kaliszu. Firma po raz kolejny wsparła finansowo organizację Kaliskich Spotkań Teatralnych.

Marka „Grześki” zdobywa europejskie przestworza. Przez najbliższe pół roku samolot należący do Polskich Linii Lotniczych LOT będzie pod marką Grześki obsługiwał pasażerów podróżujących po Europie. Branding samolotu jest elementem unikalnej współpracy dwóch polskich marek – „Grześki” i LOT, zapoczątkowanej kampanią realizowaną w ramach trwającego obecnie konkursu „Gdzie Cię grześkość poniesie?”. Jest to pierwsza tego typu, niestandardowa akcja promocyjna marki słodyczy w Polsce.  

X