Jesteś tutaj

Colian wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Colian kolejny już raz zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W tym roku na licytacje firma przekazała trzy Grześki o imponujących rozmiarach. Wafle o wadze prawie 5 kg i długości 1 m będą licytowane w Bydgoszczy, Kaliszu i Warszawie.

23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to kolejna wyjątkowa okazja, by pomagać innym. W tym roku fundacja zbiera środki na podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz na godną opiekę medyczną seniorów. Całkowity dochód z licytacji zostanie przekazany na konto WOŚP.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Firma Colian zanotowała wzrost wyników w pierwszym kwartale 2018 r. Przychody zwiększyły się o niemal 10 proc. Wpływ na wyniki spółki miało przejęcie irlandzkiego producenta i dystrybutora słodyczy – Lily O'Brien's Holding Limited.

Colian SA, specjalizująca się w produkcji, dystrybucji oraz sprzedaży artykułów spożywczych, zmieniła nazwę na: Colian Holding SA. Należąca do Grupy spółka Jutrzenka Colian sp. z o.o. funkcjonuje pod nazwą: Colian sp. z o.o. Zmiany weszły w życie 21 maja br.

X