Jesteś tutaj

Colian skupił 5 mln akcji własnych

Colian Holding skupił 5 mln akcji własnych, uprawniających do 2,59% ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu. Akcjonariusze Colian Holding 30 lipca br. zdecydowali o wycofaniu akcji z obrotu na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Po nabyciu przez spółkę akcji własnych, Colian Holding posiada łącznie 54 388 211 akcji własnych, co stanowi 28,21% wszystkich akcji w kapitale zakładowym spółki i uprawnia do wykonywania 28,20% ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu spółki.

To nie pierwszy wykup akcji własnych przez spółkę. W końcu sierpnia br. akcjonariusze Colian Holding skupili 7,1 mln akcji własnych o wartości 29,45 mln zł.

Źródło: ISBnews za money.pl

Kategoria: 

Podobne artykuły

AllumaInvest, Ziołopex, Barbara Kolańska, Jan Kolański, Colian Holding oraz IPOPEMA 21 FIZAN, w związku z przekroczeniem 66% ogólnej liczby głosów w spółce Colian Holding S.A., wezwały do zapisywania się na sprzedaż akcji spółki Colian Holding.

Choć do Dnia Matki jeszcze sporo czasu, producent marki Solidarność, firma Colian już przygotował ofertę wyrobów dedykowanych specjalnie na tę okoliczność. Na opakowaniach czekoladek i pralin umieszczone są naklejki z tekstami przygotowanymi specjalnie na Dzień Matki.

X