Jesteś tutaj

Colian skupił 5 mln akcji własnych

Colian Holding skupił 5 mln akcji własnych, uprawniających do 2,59% ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu. Akcjonariusze Colian Holding 30 lipca br. zdecydowali o wycofaniu akcji z obrotu na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Po nabyciu przez spółkę akcji własnych, Colian Holding posiada łącznie 54 388 211 akcji własnych, co stanowi 28,21% wszystkich akcji w kapitale zakładowym spółki i uprawnia do wykonywania 28,20% ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu spółki.

To nie pierwszy wykup akcji własnych przez spółkę. W końcu sierpnia br. akcjonariusze Colian Holding skupili 7,1 mln akcji własnych o wartości 29,45 mln zł.

Źródło: ISBnews za money.pl

Kategoria: 

Podobne artykuły

AllumaInvest, Ziołopex, Barbara Kolańska, Jan Kolański, Colian Holding oraz IPOPEMA 21 FIZAN, w związku z przekroczeniem 66% ogólnej liczby głosów w spółce Colian Holding S.A., wezwały do zapisywania się na sprzedaż akcji spółki Colian Holding.

Zarząd Grupy Colian zdecydował o całkowitym zaprzestaniu stosowania w produkcji jaj pochodzących z  chowu klatkowego. Zmiany wejdą w życie 1 stycznia 2019 r. i obejmą wszystkie produkty, zawierające w składzie surowce jajeczne.

X