Jesteś tutaj

Nowe propozycje na sezon 2017 od Zielonej Budki

Producent lodów Zielona Budka do oferty familijnych Lodów ze smakiem o pojemności 1000 ml dołączy nowe smaki: Mascarpone z sosem z owocami leśnymi czyli SMAK ROKU 2017, dostępny w lodach familijnych 1000ml, jak i gastronomicznych 5000ml. Ponadto ofertę wzbogacą lody Karmel z Solą, które do tej pory dostępne były tylko w segmencie HoReCa oraz Lody Ciasteczkowe z sosem malinowym. Nie zabraknie także innowacji w lodach impulsowych: Popcornowe lody Oreo na patyku i kanapka lodowa Oreo masło orzechowe to nowe propozycje na sezon 2017. Dodatkowo producent proponuje klasykę – impulsowa Milka na patyku z migdałami i wkręconym w masę sosem karmelowym.  Nową szatę graficzną zyskała również linia Muuucia, o czym już wkrótce będzie można się przekonać.  

Galeria: 

Podobne artykuły

Rodzina serków Almette poszerzyła się o dwa nowe smaki: Almette z rzodkiewkami oraz Almette ze szpinakiem i czosnkiem. Nowe serki są propozycją miłośników puszystych serków twarogowych i świeżych warzyw, a zarazem lekkich i zdrowych posiłków. 

Nowy produkt firmy Krakus stworzony jest z myślą o wielbicielach delikatnych smaków., jest alternatywą dla tych, którzy lubią ostry smak tartego chrzanu lub ćwikły. Na świątecznym stole może być dodatkiem do przekąsek i sałatek, nie zawiera zagęstników. 

X

Przeczytaj również