Jesteś tutaj

VII edycja Dnia Handlowca

W piątek 24 maja w Rezydencji Alabaster w Rzeszowie odbyła się już VII odsłona Dnia Handlowca – wydarzenia o charakterze targowym, zorganizowanego przez rzeszowski oddział Specjału oraz sieć franczyzową Nasz Sklep. Degustacje, nowości, promocje – oto co czekało na odwiedzających klientów. W części handlowej wzięło udział ponad 120 wystawców, a ich stoiska odwiedziło prawie 1000 klientów. 

Za nami wiosenna odsłona Dnia Handlowca. Wydarzenie podzielone było na dwie części: handlową oraz biesiadną. Spotkanie rozpoczęło się od posiedzenia Rady Nadzorczej i Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy PSH Nasz Sklep S.A oraz zebrania franczyzobiorców, na którym omówiono kluczowe tematy dotyczące rozwoju sieci.

Tradycyjnie o godzinie 12:00 rozpoczęła się część handlowa, podczas której swoje produkty zaprezentowało ponad 120 producentów branży FMCG. Po raz kolejny impulsem do realizowania transakcji były specjalnie przygotowane oferty. Klienci mogli dokonywać zakupów z uwzględnieniem promocji i rabatów. Największe obroty na targach zrealizowały firmy takie jak: Grupa Maspex, Grupa Żywiec oraz Spółdzielnia Mleczarska "Mlekpol" w Grajewie.

Niezmiennie Dzień Handlowca przyciąga tysiące klientów, dla których to okazja do zapoznania się z najnowszym asortymentem i trendami na rynku. Jak co roku promocjom i ofertom targowym towarzyszyły liczne degustacje. Szczególnie bogata była oferta firm, które prowadziły degustacje dań z grilla oraz degustacji lodów czy innych sezonowych produktów. To właśnie one przyciągały największą ilość klientów. W sumie stoiska odwiedziło kilka tysięcy klientów.

O godzinie 20:00 rozpoczął się Bal Handlowca, w którym udział wzięło blisko 500 zaproszonych gości, wśród których znaleźli się producenci oraz klienci Grupy Kapitałowej Specjał. Zgromadzonych gości przywitał prezes GK Specjał Krzysztof Tokarz, który w kilku słowach wspomniał o ostatnich wydarzeniach w firmie. Następnie odbyło się wręczenie wyróżnień dla klientów. Do późnych godzin trwała zabawa przy hitach zespołu Meffis.

Podczas Balu Handlowca PPHU Specjał nagrodziło klientów: "Aglo" Sp. z o.o., Alta Sieć Handlowa Sp. z o.o., Delikatesy "Asia" Łańcut, Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Boguchwale, Kolmar Bis S.C. Janusz i Mieczysława Kicman, Polska Sieć Handlowa Nasz Sklep S.A., Powszechna Spółdzielnia Spożywców „Społem” Rzeszów, Restauracja Olimp Rzeszów, Restauracja Olimp Tarnów, "Stek-Rol" Andrzej Barszcz Sp. J., Thu Do, "Trzy Strefy" Stanisław Ząbczyk, Womar Food Sp. z o.o. Sp. K., Z.P.O.W. Orzech Sp. z o.o.

PSH Nasz Sklep przyznała wyróżnienia firmom: Berti S.C., Działalność Handlowa Marek Bik, Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Leżajsku, Gminna Spółdzielnia Handlowo-Produkcyjna w Błażowej, Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Kamieniu, Przedsiebiorstwo "Samres Erg" Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe "Anmar" Andrzej Hołdowicz, Transfood Sp. z o.o. Sp. K.

Kolejna odsłona Dnia Handlowca już we wrześniu.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Sieć handlowa Nasz Sklep, oficjalny sponsor zespołu siatkarzy Asseco Resovia,  rozdaje kibicom karty programu lojalnościowego Super Profit. Podczas wybranych meczy tego zespołu będzie można również wesprzeć Fundację Specjał, pomagającą osobom niepełnosprawnym, chorym i znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. 

Prezes GK Specjał, Krzysztof Tokarz chwalił się, na łamach najnowszego numeru firmowego kwartalnika, osiągniętymi przez grupę zyskami. Zwrócił on również uwagę na problemy logistyczne wynikające ze zwiększenia obrotu sklepów oraz zdradził plany na najbliższy okres.

X