Jesteś tutaj

Uniwersytet Przedsiębiorczości sieci Livio i Nasz Sklep

W GK Specjał rusza Uniwersytet Przedsiębiorczości sieci Livio i Nasz Sklep. Uniwersytet Przedsiębiorczości to przede wszystkim program dedykowanych szkoleń, warsztatów i nowoczesnych narzędzi edukacyjno-informacyjnych, wsparty systemem kontroli i motywacji, który zapewni franczyzobiorcom i ich pracownikom możliwości rozwoju oraz budowania przewagi konkurencyjnej na polskim rynku FMCG. Uniwersytet to również szansa dla partnerów handlowych - wyjątkowe narzędzie współpracy oraz sposób dostępu do właścicieli i pracowników sklepów zrzeszonych w naszych sieciach. To możliwość budowania nowych, silniejszych relacji handlowych i biznesowych. Ale także wsparcie dla pracowników GK Specjał, które umożliwi im rozwój oraz ułatwi komunikację z uczestnikami i partnerami projektu.

­ Z każdym dniem jesteśmy bliżej inauguracji pierwszego „semestru uniwersyteckiego” –  sfinalizowaliśmy umowę z firmą Gromar – dostawcą platformy e-learningowej, zawieramy umowy z partnerami handlowymi, prowadzimy finalne testy funkcjonalności platformy i szkoleń, dopracowujemy ostatnie szlify szaty graficznej i rozpoczynamy kampanię informacyjną. Wszystko to aby już w IV kwartale tego roku „otworzyć aule uniwersytetu” dla naszych franczyzobiorców. Kluczowym warunkiem powodzenia naszego projektu jest udział wszystkich naszych franczyzobiorców i ponad 20 tys. pracowników zatrudnionych w ich sklepach, zaangażowanie i wsparcie naszych partnerów handlowych oraz nasza ciężka praca. Razem odniesiemy sukces – mówi Dariusz Bożek Dyrektor Operacyjny w GK Specjał.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Poznański oddział LD Holding S.A. zamknął pierwszy kwartał  liczbą  470 sklepów w sieci Livio . Od początku roku przybyło 50 nowych placówek handlowych.

Dzisiaj w Rzeszowie rozpoczynają się XVII Międzynarodowe Targi Biznes-Żywność-Medycyna-Auto Flota Rzeszów 2014.

X

Przeczytaj również