Jesteś tutaj

Targi Regionalne sieci Rabat Detal

Sieć sklepów Rabat Detal współpracuje z polskimi przedsiębiorcami. Efektem tego jest organizacja w IV kwartale 2017 r. trzech edycji Targów Regionalnych:

– Region Wielkopolski: 5-6.10.2017 w Hotelu 500 w Tarnowie Podgórnym,

– Region Dolnośląski: 26-27.10.2017 w Hotelu Sandra Spa w Karpaczu,

– Region Śląski: 23-24.11.2017 w Hotelu Villa Verde w Zawierciu.

Na uczestników Targów Regionalnych czeka wiele atrakcji, niespodzianek i nagród. Udział weźmie łącznie ponad 700 osób! „Poradnik Handlowca” jest patronem medialnym Targów.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W 1996 r. grupa Kupców ze Śląska na czele z Janem Kanią, Andrzej Muchą i Błażejem Ślęzakiem powołała do życia Polską Sieć Handlową Rabat. W 2001 r. sieć zmieniła zasadniczo swój charakter działania i osobowość prawną spółki. Zatrudniając nowy zarząd  Spółka przejęła prawo własności do znaku handlowego Rabat od spółki akcyjnej, utrzymując nazwę dodając do niej jedynie słowo „Detal” – wskazując na detaliczny charakter sieci.

Tegoroczne Targi Centralne odbędą się, podobnie jak w ubiegłym roku, w Hotelu Gołębiewski w Wiśle w terminie 8-9 czerwca. Udział w wydarzeniu zapowiedziało już ok. 500 gości i ok. 70 wystawców. Impreza podzielona będzie na dwie części: handlową i konferencyjną. 

X

Przeczytaj również